Prodej

Rodinný dům o dispozici 5+1 na skvělé adrese!

Hybešova, Boskovice
203624RoV Evidenční číslo
5+1 Dispozice
173m2 Užitná plocha
456m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Hybešova, Boskovice
Evidenční číslo:
203624RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Ve vynikajícím dosahu školy, školky, obchodů s potravinami nebo třeba hřiště pro děti nabízíme k prodeji krajní řadový rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími a částečným podsklepením. Stavba má moderní vzhled s plochou střechou a její původní stav poskytuje možnost rekonstrukce dle vlastních představ! Napojen je na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. Vytápění je ústřední s kotlem na zemní plyn, ohřev vody zajišťuje také kotel. Orientace na jih a sever. Nyní je užíván s dvěma kuchyněmi, tedy v každém patře jedna. Celková podlahová plocha včetně příslušenství činí 173 m2. Jelikož PENB zatím nebyl dodán, uvádíme G.

Pozemek je kompletně oplocený, rovinatý. V přední části se nachází předzahrádka pro okrasné rostliny. Vedle domu je zpevněná plocha, po níž se dostaneme do garáže, využívané jako sklad, menšího zemního sklepa, vhodného pro uskladnění plodů zahrady a do zadní části zahrady. Ta je umístěna do klidné části ostatních zahrad a navíc dispozice okolních staveb z ní činí přímo oázu klidu v krásném soukromí! Stavební úpravou přímo za domem vznikl prostor pro zbudování terasy pro posezení. Ať už zde tedy budete relaxovat, pořádat setkání s přáteli či sportovat, nebudou Vás trápit venkovní ruchy. Na terasu navazuje travnatá plocha pro dětské hry či založení záhonů pro zahrádkářské vyžití. Nyní se zde nachází vzrostlé keře, ovocné stromy a okrasné keře pohledově oddělující sousedy. Celková plocha pozemku činí 456 m2.


Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, kina, úřady...). Pro svou bohatou a zajímavou historii jsou oblíbeným střediskem, které nabízí svým obyvatelům široké kulturní a turistické vyžití, ať už se jedná o návštěvu zámku, hradu, Westernového městečka či konání široké palety rozmanitých akcí (výstavy, koncerty, divadelní představení...) po celý rok. Ve městě se nachází koupaliště, zimní a letní sportovní stadion, venkovní sportpark s cyklotraily, nepřeberné množství center sportu...čímž jistě uspokojí sportovní nároky obyvatel. Jsou dostupné jak vlakem, tak autobusem. Boskovice jsou vzdáleny cca 35 km od města Brna a cca 20 km od města Blansko.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti