Pronájem

Obchodní prostor

Skalice nad Svitavou
200424RoV Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
302m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Obchodní prostory
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Skalice nad Svitavou
Evidenční číslo:
200424RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Nabízíme Vám k pronájmu prostory k možnému podnikání v obci Skalice nad Svitavou. Jedná se o bývalou restauraci se zázemím a sálem. V současném zájmu není dále pokračovat v hostinské činnosti. Tento prostorný objekt může sloužit tedy jako sídlo firmy se skladovým zázemím, kanceláře či obchodní prostory. Může být využito jako prostor spojený se službami. Celková užitná plocha činí 302 m2. Prostory se nacházejí v přízemí objektu - k dispozici je hlavní vstup z ulice a dále dva zadní vstupy ze dvora, kde je možné využít i parkovací stání.

Objekt byl v minulých letech rekonstruován. K využití nabízí pánské a dámské toalety, hlavní místnost, sál, další místnost, zázemí bývalé místnosti, úklidová místnost a další WC. K dispozici může být po další domluvě sklep a venkovní část (WC, garáž, stodola, venkovní místnosti).
Vytápění prostoru je řešeno vlastním ústředním topením s kotlem na zemní plyn. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Zbylá patra objektu jsou využívány k pronájmu k bydlení.

Obec Skalice nad Svitavou se nachází cca 13 km severně od Blanska a 4 km jihozápadně od Boskovic, kterém zajišťují veškerou občanskou vybavenost. Obcí prochází železniční uzel, čímž je zaručena dobrá dostupnost jak do Brna, tak na Svitavy a dále až do hlavního města Prahy. Žije zde přibližně 646 obyvatel. Ti mohou využívat ZŠ a MŠ, Polyfunkční komunitní centrum, knihovnu, automatizovanou prodejnu COOP 24/7, či se účastnit akcí TJ Sokola a SDH.

Pronajímatel si vyhrazuje právo určit nájemce dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti