Náš tým

Domů O nás Náš tým Kateřina Boháčková

Kateřina Boháčková realitní makléř

"S poctivostí nejdál dojdeš"
Po dokončení Střední průmyslové školy v Brně jsem nastoupila do jedné z Brněnských kanceláří a věnovala se administrativě. Pak přišla příležitost odjet do zahraničí, kde jsme s manželem strávili neplánovaných 14 let. Má nejlepší kamarádka pracovala na pozici realitního makléře a v tu dobu už se zrodil nápad si to zkusit. V TAJOVSKÝ reality se mi líbí, že cílem celého kolektivu je svým klientům poskytovat kvalitní služby a , že si mohu naplánovat svůj volný čas, tak abych měla prostor na péči o rodinu a zároveň dělala práci, která mne baví. Ve volném čase se ráda věnuji ručním pracím a rodinným výletům.

Jak jste se dostala k práci realitní makléřky?
Součástí TAJOVSKÝ reality jsem od podzimu roku 2020. Díky přátelství s Andreou Tajovskou jsem začala pracovat v kanceláři jako posila v administrativě. Naše obchodní ředitelka Jana Ondruchová ve mně viděla potenciál a vlastně mě nalákala na práci realitní makléřky (smích). Už dlouhou dobu jsem o tom přemýšlela, ale impuls do toho skočit po hlavě přišel až ve správný čas.
Jaké byly Vaše pracovní začátky?
Po absolvování Střední integrované školy v Brně bylo mé působiště v jedné z brněnských kanceláří v administrativě. Pak přišla příležitost odjet do zahraničí (nakonec na neplánovaných 14 let) a vyzkoušet si různá povolání. Po návratu do České Republiky jsem se seznámila s paní Tajovskou a dál už ten příběh znáte. Ze začátku to byl chaos a spousta informací, postupně se to vytříbilo a vše mi začalo dávat smysl.  
Jaká je Vaše nynější pozice?
Aktuálně pracuji jako realitní makléřka. Možnost působit zpočátku v administrativě mi ukázala náhled na celý obchodní proces a chod kanceláře. Seznámila jsem se s celým týmem a vybudovala si vztahy. Jako realitní makléřka můžu skloubit práci, která mne baví, s péči o rodinu a děti. Plánuji si čas podle sebe, což beru jako jednu z největších výhod mé práce.
Co považujete za svůj pracovní úspěch a co za svůj osobní úspěch?
Pracovní úspěch na mne teprve čeká. V minulosti má nejlepší kamarádka pracovala na pozici realitního makléře a já jí to záviděla (smích), tak si teď mohu říci, že jsem si splnila sen. Můj osobní úspěch? Mám šťastnou rodinu, zdravé děti a manžela. Dalším osobním úspěchem je, že jsem se dostala do TAJOVSKÝ reality. 
Jaká vlastnost je pro obchodníka v nemovitostech nejdůležitější?
Asi důvěryhodnost. Jsem pravdivá a trpělivá. Obchodník s nemovitostmi by měl být profesionální a lidský a mít správný přístup k lidem. Realitní makléř je svým způsobem i psycholog a musí umět naslouchat. 

Jak se ráda odměníte za dobrou práci?
Jsem typická ženská – kabelkou nepohrdnu. ?? Ráda si dám dobré víno a udělám si hezký večer s manželem. 
Máte životní sen?
Mít šťastnou a především zdravou rodinu. Snažím se pro to dělat maximum a plní se mi to. Nejsem materialista, nic hmotného mě nenapadá. 
Jak by vypadal Váš ideální den?
Pracovní den by vypadal tak, že začnu ráno v kanceláři s kolegy, řekneme si, co je nového, probereme případy, dáme si tipy, jak postupovat, případně jak řešit určité složitější situace. Odpoledne být v terénu a jednat s lidmi. Ideální relaxační den? Výlet s dětmi a manželem.  
Jak by vypadala Vaše ideální dovolená?
Moje ideální dovolená? Než jsem měla děti, tak určitě v teplých krajích na nějakém ostrově. Teď se s dětmi rádi vydáváme na dobrodružné dovolené v Alpách.
Děkuji za rozhovor.

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti