Náš tým

Domů O nás Náš tým Veronika Hénová

Veronika Hénová realitní makléř

"Sdílená radost je dvojnásobná radost, sdílená starost je poloviční starost"
+420 606 809 106
Žiji v Boskovicích a jsem mámou dvou dětí, se kterými sdílím i své největší koníčky, mezi které patří cestování, čtení nebo například hudba. Vystudovala jsem gymnázium s rozšířenou výukou angličtiny, v níž jsem se později zdokonalovala při svém půlročním pobytu v Anglii. Na práci realitní makléřky, která mě vždy velice lákala, mě nejvíce baví její různorodost a také to, že žádný den neprobíhá stejně. Při komunikaci s klienty mohu často využít svůj empatický přístup, což považuji v této práci za velice důležité. Jsem moc ráda, že jsem součástí tohoto skvělého týmu.

Zájmy: děti, cestování, čtení, ezoterika
Ve společnosti TAJOVSKÝ reality od roku:  2017
Pozice: realitní makléř
Motto: "Zázraky se začnou dít, když se rozhodneš věnovat svým snům více energie, než svému strachu."

Proč jste se rozhodla stát realitním makléřem? 
Práce realitní makléřky mě začala zajímat z toho důvodu, že už jako malá jsem moc ráda s kamarády prolézala opuštěné domy, nebo pak později při večerních procházkách nakukovala lidem do oken, abych zjistila, jak to u nich vypadá.  Dlouhou dobu jsem nenašla odvahu do toho jít, protože jsem věděla, že jednoduché to určitě nebude. Dokonce jsem byla na dvou pohovorech, abych sama sebe ujistila, že se pro tuto práci nehodím. Nicméně moje touha byla asi větší než strach z neznámého a zkusila jsem ještě jeden pohovor. Velkou a důležitou roli tehdy určitě hrálo správné načasování a asi jsem ve správnou chvíli potkala ty správné lidi, protože najednou mi došlo, že je to práce přesně pro mě.

Jak tento krok a toto povolání vidělo Vaše okolí?
Asi jak kdo. Spousta lidí mě podporovalo, ale spousta se tomu spíše smálo. Z toho si ale nic nedělám, a i když bylo pár krizových situací, kdy jsem si říkala, že mají nejspíše pravdu, jedu si stále to svoje a snažím se ze všech sil dělat svou práci co nejlépe.

Jaké byly Vaše začátky? 
Úplně jednoduché nebyly, co si budeme povídat. Musela jsem překonávat spoustu překážek a také mi trvalo, než jsem se naučila fungovat tak, jak bych měla. Musím ale znovu zmínit skvělý tým lidí, který mi v těchto nelehkých začátcích moc pomohl. Patří jim můj velký dík.

Měla jste v začátcích nějaký vzor?  
Ano, určitě všechny svoje zkušenější kolegy. Dodnes je beru jako svoje vzory.

Máte nějaké zásady, kterými se při práci řídíte? 
Určitě se snažím být empatická a milá, a co nejlépe se vcítit do situace klientů. To je moje zásada číslo jedna.

Důležitá je i ochota investovat do sebe a svého vzdělávání. Co to znamená u Vás?
U mě to znamená především účastnit se porad a různých školení. Moc ráda také chodím na vzdělávací semináře a přednášky a v neposlední řadě čtu knihy, u kterých mám pocit, že mě posunují vpřed. Rozhodně ale nejlepší způsob, jak se vzdělávat a posouvat, je osobní zkušenost, kterou nic nenahradí.

Co je pro Vás symbolem společnosti TAJOVSKÝ reality?
Určitě tradice, skvělý tým lidí, kteří moc dobře vědí, co a proč dělají, a samozřejmě bohaté zkušenosti a inspirace k lepšímu bydlení. Bez toho to nejde.

Kde byste chtěla být za 10 let?
Chtěla bych být výbornou a sebejistou makléřkou, která bude umět předat svoje zkušenosti novým kolegům. A samozřejmě bych chtěla být pro ně vzorem, stejně jako byli (a stále jsou) mým vzorem moji zkušenější kolegové.

Kde vidíte společnost za dalších 10 let?
Myslím si, že se společnost rozroste a bude obchodovat převážně se svými vlastními nemovitostmi. Zároveň bych ale byla ráda, kdyby si i nadále zachovala koncept menší "rodinné" realitky.

Jaký je Váš největší pracovní úspěch? 
To je dost těžké posoudit. Za pracovní úspěch považuji každou zobchodovanou nemovitost.

Jaký by měl být  podle Vás ideální realitní makléř?
 Ideální makléř by měl být spolehlivý, trpělivý, pečlivý, empatický a hlavně by se neměl hroutit ze svých chyb, ale naopak by se z nich měl umět poučit.

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím