Pronajato

Byt 1+1 k pronájmu v žádané lokalitě

Brno
Pronajato
172222JaK Evidenční číslo
1+1 Dispozice
47m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
172222JaK
Cena:
11 700 Kč / měs
Cena poznámka:
+ zálohy na služby + provize RK

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o podnájem bytu s dispozicí 1+1 v Brně, konkrétně ve velmi žádané městské části Řečkovice.
Byt, který je v šestém nadzemním podlaží, je v původním, avšak udržovaném stavu a nachází se v panelovém domě s výtahem. Bytový dům je po revitalizaci, kde bylo provedeno zateplení fasády a výměna plastových oken. Vytápění bytu je řešeno dálkově.
Cena za nájem činí 11.700,- Kč/měsíc + 2.552,- Kč zálohy na energie. PENB: G.
Je vybaven kuchyňskou linkou, chladničkou, plynovým sporákem s plynovou troubou. Byt je volný od 1.6.2022.
Dispozice bytu je následující: vstupní chodba (6,2 m2), samostatné WC (1 m2), koupelna (2,5 m2), kuchyně (10,8 m2), obývací pokoj s orientací na východ (19 m2), balkon (3,4 m2), šatna (2,7 m2), sklep (1,5 m2). Celková užitná plocha bytu je tedy 47 m2 včetně příslušenství (balkon, sklep).
Výhodou bytu je jeho lokalita, kde je dostupná veškerá občanská vybavenost. V blízkém okolí najdete mateřskou školu, základní školu, dětské hřiště, restaurace, kavárny, lékárnu, poštu, sportovní areál s plaveckým bazénem a především několik zastávek MHD pro dobrou dostupnost do centra města.
Brno je statutární město, počtem obyvatel i rozlohou druhé největší město v České republice, největší město na Moravě a bývalé hlavní město Moravy. Je sídlem Jihomoravského kraje, v jehož centrální části tvoří samostatný okres Brno-město.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti