Pronajato

Zařízený byt ve vyhledávané lokalitě

Boskovice
Pronajato
162621LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
58m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
162621LeD
Cena:
10 000 Kč / měs
Cena poznámka:
+ zálohy na služby 3000,- Kč a provize RK

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme Vám k pronájmu byt s dispozicí 2+1 ve vyhledávané části města Boskovice, na ulici Mánesova. Byt je umístěna ve třetím patře zrevitalizovaného bytového domu. Celková výměra bytu činí cca 58 m2. Spolu s bytem je možnost využívat společnou kočárkárnu.
Dispozice bytu je následující: v předsíni je umístěna prostorná šatna, vestavěná skříň a vstupy do samostatných pokojů. Z ložnice je vstup na balkon.
Předností této nabídky je umístění bytu, kdy se v blízkosti nachází školka, škola, dětské hřiště, obchody a je zde i dostatek parkovacích míst. Byt se pronajímá včetně následujícího vybavení – obývací stěna, sedací souprava, televize, ložnice, skříně, jídelní stůl se židlemi. Kuchyň je vybavena kombinovaným sporákem (elektřina, plyn), kuchyňskou linkou a lednicí. V koupelně je umístěna pračka.
Byt je napojen na elektřinu, plyn, obecní vodovod. Vytápění a ohřev vody je řešen centrální kotelnou.
Měsíční nájemné činí 10.000,– Kč + zálohy na energie 3.000,– Kč. Byt je k dispozici od 1. 9. 2021.
Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady…), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak i autobusem a je vzdáleno 35km od města Brno, 20km od města Blansko. PENB - G.
Pronajímatel si vyhrazuje právo na výběr nájemce dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti