Pronajato

Byt 2+1 ve vyhledávané lokalitě

Boskovice
Pronajato
185823LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
56m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
185823LeD
Cena:
10 000 Kč / měs
Cena poznámka:
+ zálohy na služby 5.000,- Kč a provize RK

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme Vám k pronájmu byt, který se nachází na ulici Hybešova v Boskovicích. Dispoziční uspořádání bytu je 2+1 a je v původním stavu. Celková podlahová plocha je cca 56 m2. Byt je umístěn ve 2. nadzemním podlaží. Bytový dům prošel kompletní revitalizací, která zahrnovala zateplení domu, novou střechu a nové balkóny. Byt má k dispozici komoru k uskladnění věcí, která je umístěna v mezipatře. Velkou předností této nabídky je klidná lokalita, v blízkosti se nachází dětské hřiště, školka, škola a obchod.  PENB nebyl dodán, proto je uvedena hodnota G. Kočárkárna je společná v suterénu bytového domu.
Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města. Cena pronájmu činí 10.000,- Kč + 5.000,- Kč zálohy za služby.
Pronajímatel si vyhrazuje právo na výběr nájemce dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti