Pronajato

Přízemní bezbariérový byt 2+kk

Brno
Pronajato
168621JaO Evidenční číslo
2+kk Dispozice
40m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
168621JaO
Cena:
15 000 Kč / měs

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme k pronájmu přízemní bezbariérový byt 2+kk, jenž je součástí novostavby RD z roku 2018 se samostatným vchodem a s částečně krytou terasou o ploše 16 m² orientovanou na východ. Kuchyně je součástí obývacího pokoje a je plně vybavena (velká lednice s mrazákem, kuchyňská linka se zabudovaným el. sporákem, el. troubou, mikrovlnnou troubou, digestoří a myčkou). Dále je v bytě ložnice s velkou šatní skříní. Koupelna zahrnuje sprchový kout s WC a přípravou pro pračku. Pračka není součástí bytu, po dohodě je možno zařídit i pračku. Dům je hlídán kamerovým systémem. Byt je opatřen nezávislým zabezpečovacím systémem. Byt je vytápěn společným plynovým kotlem s regulací teploty v každé samostatné místnosti. V obývacím pokoji je rozkládací gauč, jídelní stůl se čtyřmi židlemi a psací stůl s židlí a lampou. Součástí obývacího pokoje je TV s programy od UPC a Wi-Fi v ceně.
Byt se nachází 3 min. chůze od konečné zastávky autobusu č. 67 "Jundrov" a 15 min. chůze od zastávky autobusu č. 44 "Jundrovský most". Dům je situován prakticky na pomezí obory Holedná, nejbližší vchod do obory je cca 150 m od domu.
Preferujeme solidního nájemníka bez domácích zvířat.
Energetická náročnost budovy - B (velmi úsporná)

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti