Pronajato

Byt 3+1 v blízkosti nemocnice

Boskovice
Pronajato
164221LeD Evidenční číslo
3+1 Dispozice
77,5m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
F - Velmi nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
164221LeD
Cena:
12 000 Kč / měs
Cena poznámka:
+ zálohy na služby 3000,- Kč a provize RK

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o pronájem bytu s dispozicí 3+1, který se nachází se ve 3. nadzemním podlaží podsklepeného bytového domu s celkem čtyřmi nadzemními podlažími. Celková podlahová plocha bytu je 77,49 m2 včetně dvou sklepů a balkonu. Byt je orientován jihozápadním směrem s výhledem do okolí, aniž by se dívalo do oken jiných bytů.
Byt je umístěn ve vyhledávané lokalitě města Boskovice na ulici Otakara Kubína, v blízkosti obchodů a nemocnice.. Hned u domu je umístěno dětské hřiště, tudíž je byt vhodný i pro rodinu s dětmi.
Dispozice bytu je následující: za vstupními dveřmi se nachází předsíň (7,73 m2), šatna s regály (1,2 m2), toaleta (0,96 m2), koupelna (2,16 m2), kde je umístěna vana, umyvadlo a místo na pračku. Z předsíně se vchází také do kuchyně (8,59 m2), do obývacího pokoje (19,26 m2), ze kterého je vstup na balkon (4,60 m2). Dále se z předsíně vchází do dalšího pokoje (13,6 m2), který je průchozí do posledního pokoje (9,6 m2). Mimo byt se pak v suterénu nachází dva sklepy (2,80 m2, 6,56 m2) Vytápění bytu je ústřední z vlastní kotelny pro tento bytový dům, která je umístěna v suterénu bytového domu a ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem.
Nájem činí 12.000,- Kč + 3.000,- Kč zálohy na služby.
Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady…), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak i autobusem. Boskovice jsou vzdáleny 35 km od města Brno a 20 km od města Blansko. PENB - F.
Pronajímatel si vyhrazuje právo určit nájemce dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti