Pronajato

Pronájem bytu 3+kk v blízkosti centra

Boskovice
Pronajato
192723LeD Evidenční číslo
3+kk Dispozice
69,9m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
192723LeD
Cena:
15 500 Kč / měs
Cena poznámka:
+ zálohy na služby 4.500,- Kč a provize RK

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o pronájem bytu 3+kk v novostavbě bytového domu v Boskovicích, ul. Lidická. Byt se nachází ve 4.NP a jeho užitná plocha včetně balkonu, půdních prostor a sklepní kóje činí 105,3 m². Byt je vybavený kuchyňskou linkou s elektrickou troubou a sklokeramickou deskou. Součástí nájmu je parkovací stání před bytovým domem.
Byt je napojený na následující inženýrské sítě: elektřina, veřejný vodovod a veřejná kanalizace. Ohřev vody je zajištěný elektrickým boilerem a vytápění je řešeno elektrickým podlahovým topení s možností regulace v každé místnosti.

Velkou předností bytu je jeho stav, kdy se jedná o novostavbu. Nájem bytu činí 15.500,- Kč + zálohy na služby 4.500,-Kč/měsíc. Majitel vyžaduje vratnou kauci ve výši 31.000,- Kč a měsíční nájem předem při podpisu Nájemní smlouvy.

Byt je volný k pronájmu ihned. PENB: B.

Dispozice:
Chodba s šatnou (6,2 m²)
Obývací pokoj s kuchyňským koutem (26 m²)
Dětský pokoj (12 m²)
Ložnice (9,5 m²)
Záchod (1,1 m²)
Koupelna (5,3 m²)
Balkon (12,2 m²)

Půdní prostory (29,7 m²)
Sklepní kóje (1,8 m²)

Výhody bytu tvoří jeho stav, dobrá dostupnost do centra města Boskovice, velký balkon s krásným výhledem, možnost skladovacích prostor na půdě a také možnost nastěhovat se ihned.

Pronajímatel si vyhrazuje právo na výběr nájemce dle vlastních zvolených kritérií.

Město Boskovice představuje správní centrum (úřady, školy, školky, lékaři atd.) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnost kulturního, sportovního či turistického využití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti