Prodáno

Byt s dispozicí 1+1 v centru města

Brno
Prodáno
190423LeD Evidenční číslo
1+1 Dispozice
38,7m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
190423LeD
Cena:
3 850 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi byt s dispozicí 1+1 v centru města Brna, část Veveří, ul. Tučkova. Tento byt je v původní udržovaném stavu a je možné jej upravit dle svých vlastních představ, popř. využít jako výhodnou investici s možností pronájmu. Je dostatečně prostorný s celkovou výměrou 38,70 m2 a další jeho výhodou jsou vysoké stropy. Byt je umístěn v 6. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Bytový dům prošel v roce 2019 revitalizací, která zahrnovala výměnu stávajících oken za plastová, zateplení domu a nové stupačky.

Dispoziční uspořádání je následující: z předsíně (2,90 m2) je možné vejít do kuchyně (9,80 m2), pokoje (19,30 m2). V koupelně (2,80 m2) je umístěna vana, umyvadlo a toaleta. Sklep (3,9 m2) je umístěn v suterénu bytového domu.

Předností této nabídky je vyhledávaná lokalita, stav bytu s možností úprav dle svých vlastních představ, popř. s možností pronájmu. PENB zatím nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme G.

Čtvrť Veveří je považována za jednu z nejlepších rezidenčních adres v Brně. V okolí je skvělá občanská vybavenost, desítky kaváren, barů a restaurací.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti