Prodáno

Bezbariérový byt 1+kk s vlastní zahrádkou

Letovice
Prodáno
194623RoV Evidenční číslo
1+kk Dispozice
29m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
1+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
194623RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Nabízený byt se nachází v Letovicích v bytovém domě od architekta Skrušného - Rezidence Zlatá pole, který je dokončen do posledního detailu za použití kvalitních materiálů, včetně například hliníkových oken s trojsklem. Celkový komplex je designově sladěn. Jedná se o novostavbou z roku 2022. Stavba postavena pomocí systému VELOX a samozřejmostí je výtah.

Ač je uvedena dispozice 1+kk, pomocí instalace SDK příčky vzniklo pomyslné “2+kk”. Příčka odděluje obývací část s kuchyní od spacího prostoru. I jednopokojový byt tedy dokáže poskytnout soukromí na spánek.

Bytová jednotka se prodává téměř kompletně vybavená, lze tedy hned bydlet nebo ji využít k pronájmu (vnitřní vybavení je součástí prodeje). Kuchyňská linka byla vyrobená na míru a je osazena spotřebiči. Vytápění bytu je podlahové teplovodní.
K dispozici je dokonce příprava na klimatizační jednotku v hlavním obytném prostoru či příprava na venkovní elektrické screenové rolety. Napojen je na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci a elektřinu. Orientace obytné místnosti je na východ. Energetická náročnost je třídy - C. Celková plocha bytové jednotky činí 28,93 m2.

K bytu náleží vlastní zahrádka s terasou. Její rozloha činí krásných 42 m2. Jelikož se byt nachází ve zvýšeném přízemí, je zahrádka cca 2 m nad ostatním terénem. Poskytuje tedy větší soukromí než kdyby byla v úrovni chodníku. Pro jednoduchou údržbu travnaté plochy či zálivku budoucích záhonů je zde zabudovaný nezámrzný kohout na vodu. Na travnaté části se nachází zahradní domek, který je součástí prodeje a může sloužit k uskladnění pracovního náčiní či sezónních věcí. Další nespornou výhodou prodeje je venkovní parkovací stání.

Dispozice: ve vstupní hale (3,84 m2) se nachází uložené prostory, vstup do koupelny s prodlouženým sprchovým koutem a WC (3,99 m2) a do hlavního obytného prostoru (19,76 m2). Z něj vyjdeme francouzským oknem na zahrádku s terasou.

Město Letovice se nachází cca 42 km od statutárního města Brna a cca 12 km od
města Boskovice. Samotné Letovice nabízejí obchody, základní školu, mateřskou školku, kulturní a sportovní vyžití, poštu, restaurace a další občanskou vybavenost. Město Letovice je dostupné jak vlakem, tak i autobusem.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti