Prodáno

Byt s dispozicí 2+1 v centru města

Blansko
Prodáno
162021JaK Evidenční číslo
2+1 Dispozice
60,8m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
162021JaK
Cena:
2 675 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej bytu s dispozicí 2+1 v centru města Blansko.
Byt v osobním vlastnictví se nachází v původním stavu ve 4.NP panelového domu. Jeho orientace směřuje na jihovýchod a díky své poloze nabízí veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky.
Vytápění i ohřev vody jsou řešeny centrálním zásobováním. V bytě je tedy umístěno měřidlo pro odečet spotřeby tepla. Měsíční náklady jsou cca 4.000,- Kč. PENB: E.
Bytový dům prošel v roce 2015 revitalizací, která obsahovala: výměnu plastových oken, novou venkovní fasádu a opravu střechy.
Dispozice bytu je následující: vstupní chodba (8 m2), pokoj č. 1 (19 m2), kuchyně s kuchyňskou linkou (10 m2), koupelna s vanou (2,6 m2), samostatné WC (1 m2), pokoj č. 2 (14,5 m2), šatna (2,2 m2) a sklep (3 m2).

Město Blansko se nachází cca 19 km od statutárního města Brna, žije zde cca 20 tisíc obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost (školky, školy, gymnázium, obchodní centra, pošty, restaurace, zdravotní středisko, sportovní areály - zimní stadion, plavecký bazén, venkovní koupaliště, atletický a basebalový stadion, okruh pro kolečkové lyže i brusle, workoutové hřiště. Vlakové i autobusové nádraží, díky kterým je zajištěna maximální dopravní dostupnost.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti