Prodáno

Byt 2+1 ve vyhledávané lokalitě

Blansko
Prodáno
187623JaT Evidenční číslo
2+1 Dispozice
54,4m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
187623JaT
Cena poznámka:
Info o ceně v RK

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi byt v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1, který se nachází v šestipodlažním domě s výtahem v Blansku na ulici Podlesí. Bytový dům prošel v roce 2022 rekonstrukcí lodžie včetně zábradlí a dlažby.
Lokalita Podlesí patří mezi oblíbenou městskou část z důvodu dobré občanské vybavenosti (v blízkosti je k dispozici dětské hřiště, škola, školka, zastávka MHD). Zároveň se tato část nachází v těsné blízkosti přírody, tedy nedaleko zahrádkářské a turistické oblasti Žížlavice. Máte tedy možnost využít jak výhod města, tak lesů a hezké přírody.
Byt prošel rekonstrukcí v roce 2017, kdy došlo k provedení nové kuchyňské linky, koupelny a WC. Dále byla vyměněna okna, opraveny omítky a podlahy. Elektrické rozvody prošly také obměnou a s tím byla spojená kompletní výměna osvětlení.
V bytě jsou dostupné tyto inženýrské sítě: veřejný vodovod, elektřina a veřejná kanalizace. Vytápění celého bytu je řešeno ústředním topením z domovní kotelny. PENB E.
Celková užitná plocha bytu je 54,35 m2 včetně příslušenství (sklep, lodžie). Dispozice bytu je následující: předsíň (6,25 m2), komora (2 m2), pokoj č. 1 (12,05 m2), koupelna (2,30 m2), WC (0,80 m2), pokoj č. 2 (17,20 m2), kuchyň (9,85 m2), lodžie (2,70 m2), sklep (1,20 m2).
Město Blansko se nachází cca 19 km severně od statutárního města Brna, žije zde cca 20 tisíc obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost (školy, školky, gymnázium, obchodní centra, poštu, restaurace, zdravotní středisko, sportovní areály - zimní stadion, plavecký bazén, venkovní koupaliště, atletický a basebalový stadion, okruh pro kolečkové brusle, workoutové hřiště. Vlakové i autobusové nádraží, díky kterým je zajištěna maximální dopravní dostupnost.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti