Prodáno

Byt 2+1 v blízkosti historického centra města Kunštát

Kunštát
Prodáno
128619JaK Evidenční číslo
2+1 Dispozice
40,2m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Kunštát
Evidenční číslo:
128619JaK
Cena:
1 257 198 Kč

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o prodej zděného bytu s dispozicí 2+1 v blízkosti historického centra a náměstí města Kunštát. Byt se nachází v 3. NP bytového domu, který prošel v roce 2009 revitalizací: zateplení celého bytového domu, nová fasáda, výměna plastových oken, oprava střechy, rozvody elektřiny v mědi). V roce 2018 proběhla modernizace bytové jednotky, která obsahovala výmalbu a instalaci žebřinového elektrického radiátoru v koupelně. Byt je napojen na veřejný vodovod, elektrřinu a veřejnou kanalizaci. Vytápění bytu i ohřev vody jsou řešeny ze společné kotelny na zemní plyn. V koupelně je na podlaze keramická dlažba, vstupní chodba, kuchyň i dva obytné pokoje mají plovoucí podlahu.
Dispozice bytu je následující: vstupní chodba, koupelna s WC, kuchyň a dva samostatné obytné pokoje s orientací na západ.
v prostoru chodby se nachází úložný prostor.
Parkování je možné na vyhrazeném parkovišti před domem.
Celková plocha bytu je 40,2 m2.
PENB - D

Dispozice bytu:
Vstupní chodba (3,1 m2) - plovoucí podlaha, lednice s mrazákem, vstup do koupelny s WC a do obytných místností
Koupelna s WC (5,2 m2) - na podlaze keramická dlažba, WC kombi, vana, umyvadlo, pračka, žebřinový radiátor, na stěnách keramické obklady, orientace na jihozápad
Kuchyň (6,3 m2) - plovoucí podlaha, kuchyňská linka, sporák, digestoř, orientace na jihozápad
Pokoj č. 1 (12 m2) - plovoucí podlaha, orientace na severozápad
Pokoj č. 2 (13,6 m2) - plovoucí podlaha, orientace na severozápad

Výhodou tohoto bytu je lokalita blízko od historického centra, výhled na zámek, nová vnitřní výmalba, revitalizace bytového domu, možnost parkování přímo před bytovým domem na vyhrazeném parkovišti, občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost do Boskovic, Brna.

Město Kunštát se nachází 40 km od města Brno a 12 km od správního centra - města Boskovice. Samotný Kunštát nabízí služby jako jsou obchody, základní škola, mateřská školka, pošta, restaurace, sportovní hala, kulturní vyžití, možnost zaměstnání, dobrá dostupnost autobusem.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti