Prodáno

Udržovaný byt 2+1 ve Svitávce

Svitávka
Prodáno
101117 Evidenční číslo
2+1 Dispozice
57m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Svitávka
Evidenční číslo:
101117
Cena:
699 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o zděný družstevní byt 2+1 ve 3.NP/4 s celkovou plochou 57,40 m2 ve Svitávce na ulici Školní. Byt je ve velmi zachovalém původním stavu s umakartovým jádrem. Vytápění bytu a ohřev vody je centrální. V roce 2007 byly osazeny nové deskové radiátory, plastová okna a stoupačky. V letošním roce se u bytového domu plánuje výměna vstupních dveří a vstupního schodiště.

Dispozice bytu:
Pokoj č.1 má plochu 15,80 m2 a je orientovaný východním směrem. Na podlaze jsou parkety pokryté kobercem.
Pokoj č.2 má plochu 14,35 m2 a je orientován západním směrem. Na podlaze jsou parkety.
Kuchyň má plochu 12,10 m2 a je orientována východním směrem. Obsahuje kuchyňskou linku s elektrickým sporákem, vestavěnou spížní skříň. Podlaha je betonová pokrytá PVC a na stěnách jsou keramické obklady a tapeta s cihlovým desénem.
Předsíň má plochu 6,50 m2 a obsahuje dřevěnou věšákovou stěnu. Podlaha je betonová pokrytá PVC.
Koupelna o velikosti 2,60 m2 obsahuje umyvadlo, vanu a vývody na pračku. Podlaha je betonová pokrytá PVC a na stěnách jsou keramické obklady.
WC má plochu 0,95 m2 a obsahuje WC kombi. Podlaha je betonová pokrytá PVC.
Šatna má velikost 3,00 m2 a obsahuje kovový regál s policemi. Podlaha je betonová pokrytá PVC.

Sklep má velikost 2,10 m2.
Společné místnosti jsou prádelna, sušárna a kočárkárna.

Městys Svitávka se nachází cca 4 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Je zde možnost kulturního, sportovního či turistického vyžití. Městys je dostupný autobusem i vlakem (zastávka na trati Brno-Česká Třebová) a je vzdálen 30km od krajského města Brno a 20km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti