Prodáno

Byt s dispozicí 2+1

Svitávka
Prodáno
199224JaK Evidenční číslo
2+1 Dispozice
57m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Svitávka
Evidenční číslo:
199224JaK
Cena:
3 340 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi byt v městysi Svitávka, ulice Školní.
Jedná se o byt v původním, udržovaném stavu, jehož dispozice je 2+1. K bytu náleží společné prostory, které jsou využívány jako kočárkárna/kolárna.
Byt se nachází v 4.NP bytového domu, který prošel revitalizací, kdy došlo k zateplení, osazení nových oken, byla udělána nová střecha a nová fasáda. K dispozici jsou veškeré inženýrské sítě: veřejný vodovod, elektřina, zemní plyn i veřejná kanalizace.
K bytu je možné zakoupit také garáž s výměrou 19 m2, která je vzdálena cca 120 m od bytového domu a tím je zajištěno bezproblémové parkování vozidla v blízkosti bytu. Další možností parkování je veřejné parkoviště přímo před bytovým domem.
Vytápění i ohřev teplé vody je ústřední plynovým kotlem. Měsíční náklady na bydlení činí celkem 4.500,- Kč (500,- Kč elektřina + 4.000,- Kč vytápění, voda, fond oprav, správa bytového domu). PENB: E.
Dispozice bytu je následující: vstupní chodba (6,4 m2), WC (1 m2), kuchyně (12 m2), koupelna (2,6 m2), obývací pokoj (16 m2), šatna 3 m2), ložnice (14,5 m2). Sklep (2 m2). Celková užitná plocha bytu je 57 m2 vč. sklepa.
Výhodou bytu je jeho umístění v rámci obce, a to nedaleko obchodu, školy či školky a také dobrá dopravní dostupnost do Boskovic, které jsou vzdáleny pouhých 5 km.

Městys Svitávka má velmi dobré dopravní spojení do Boskovic (nabízí veškerou občanskou vybavenost), které jsou vzdáleny 5 km, Letovic i 37 km vzdáleného Brna. Žije zde přibližně 1800 obyvatel. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti