Prodáno

Udržovaný družstevní byt 2+1 v malebné obci

Velké Opatovice
Prodáno
153921KaB Evidenční číslo
2+1 Dispozice
61,4m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
153921KaB
Cena:
1 390 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o prodej družstevního bytu s dispozicí 2+1 ve Velkých Opatovicích na ulici Eduarda Ušela. Bytová jednotka o celkové výměře 61,4 m2 se nachází v 1.NP cihlového domu. Dispoziční uspořádání bytu je následující: ze vstupní chodby se dostaneme do prostorného obývacího pokoje s jídelním koutem situovaného na jih a dále do kuchyně situované na sever. Z kuchyně se vchází do ložnice a také do koupelny, kde proběhla v roce 2017 kompletní rekonstrukce. K bytu náleží dva sklepy, které nabízí možnost uskladnění a popřípadě vybudování malé dílny. Ke společnému užívání všech bytů v domě je k dispozici kočárkárna (5m2) a sušárna (16m2). Za domem se nachází obecní pozemek, který lze pronajmout k pěstování plodin.
Celý byt se vytápí elektrickými stropními panely. K ohřevu teplé vody slouží elektrický bojler.
Přednost nemovitosti tvoří klidná lokalita. Nedaleko domu se nachází letní koupaliště, fotbalové a tenisové hřiště, dvě mateřské školy a základní škola s plaveckým bazénem.
PENB – G.

Dispozice:
Chodba (5m2) – nové PVC
Obývací pokoj (22,5m2) – parkety
Ložnice (13m2) – parkety
Kuchyně (7,7m2) – elektrický vařič s troubou
Koupelna (5m2) – vana, umyvadlo, elektrický bojler na ohřev vody
WC (1m2)
Sklep č. 1 (5m2)
Sklep č. 2 (2,2m2)

Město Velké Opatovice má dobrou občanskou vybavenost včetně sítě obchodů, koupaliště, veřejnou knihovnu s pravidelně doplňovaným knižním fondem, zámecký park, kino a muzeum kartografie. V místě je i autobusové a vlakové nádraží. Dle potřeby je snadno dostupné město Jevíčko (2 km), kde jsou k dispozici další služby a obchody. Město leží v pěkné krajině, nedaleko je les a volná příroda, 30 minut chůze od domu leží nově zrekonstruovaná Smolenská přehrada.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti