Prodáno

Byt 2+1 v klidné lokalitě města

Velké Opatovice
Prodáno
162821LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
53,5m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
162821LeD
Cena:
2 033 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi zděný byt s dispozicí 2+1 v osobním vlastnictví ve Velkých Opatovicích. Byt je umístěn v prvním patře bytového domu, který prošel v loňském roce revitalizací. Předností této nabídky je klidná lokalita města s dostatkem zeleně a bezproblémovým parkováním - ulice Hliníky a nízké měsíční náklady na bydlení.
Samotný byt je v původním, udržovaném stavu a je možné si jej zrekonstruovat dle svých vlastních představ, popř. jej využít jako investiční byt s možností pronájmu. Je napojen na obecní vodovod, elektřinu, vytápění a ohřev teplé vody je řešeno centrálně. Celková výměra bytu činí 53,5 m2.
Dispozice bytu je následující: z chodby (6,5 m2) je možné vejít do všech jednotlivých částí bytu - obývací pokoj (15,8 m2), ložnice (12,3 m2), kuchyně (12 m2), šatna (2 m2), WC (1 m2). Koupelna (2,7 m2) je přístupná z kuchyně. Podlahy v obytných pokojích jsou dřevěné (parkety) a v ostatních částech bytu je položeno PVC. K bytu náleží sklep (1,2 m2), který je umístěn na mezipatře bytového domu.
Předností této nabídky je klidná lokalita, dostatek zeleně v okolí, parkování a nízké měsíční náklady na bydlení ve výši cca 3.000,- Kč.
Město Velké Opatovice má dobrou občanskou vybavenost včetně sítě obchodů, koupaliště, veřejnou knihovnu s pravidelně doplňovaným knižním fondem, zámecký park, kino a muzeum kartografie. V místě je i autobusové a vlakové nádraží. Dle potřeby je snadno dostupné město Jevíčko (2 km), kde jsou k dispozici další služby a obchody. Město leží v pěkné krajině, nedaleko je les a volná příroda, 30 minut chůze od domu leží nově zrekonstruovaná Smolenská přehrada. PENB zatím nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme G.
Majitel si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti