Prodáno

Byt 2+1 s orientací do vnitrobloku

Brno
Prodáno
163621KaB Evidenční číslo
2+1 Dispozice
40,7m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
163621KaB
Cena:
6 000 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

V blízkosti centra města – výhled do zeleně – vynikající dopravní dostupnost

Nabízíme Vám ke koupi byt s dispozicí 2+1 v Brně, městské čtvrti Veveří, ulice Bayerova. Jedná se o vyhledávanou lokalitu kvůli výborné dostupnosti služeb, obchodů a centra města. Velkou výhodu rovněž představují možnosti pro děti. V přízemí domu se nachází mateřská škola, ve vnitrobloku dětské hřiště. V dosahu pouhých  pár minut chůze nalezneme obchod Lidl, kadeřnictví, kavárny, restaurace, pekárnu, wellness studio a další služby. V těsné blízkosti domu se nacházejí zastávky MHD (tram. 1, 2, 4, 6, 8 a 12) s dojezdovou vzdáleností do centra města cca 5 minut. 
Byt v 2. patře s orientací na západní stranu a výhledem do vnitrobloku má celkovou výměru 61 m² a nachází se v cihlovém bytovém domě o šesti patrech. Dům v současné době prochází revitalizací, v rámci které již proběhly následující změny: výměna oken, výtahu, úprava chodníku a oplocení před domem, rozvody vody, kanalizace, elektroinstalace, instalace bezpečnostní kamery u hlavního vchodu a instalace bezpečnostních vchodových dveří. V plánu je také zateplení a rekonstrukce fasády, rekonstrukce sklepních prostor a kočárkárny. Dům nesplácí žádný úvěr, veškeré opravy byly realizovány z naspořených prostředků ve fondu oprav. Energetická náročnost budovy - třída D.
Dispozice bytu je následující: za vstupními dveřmi se nachází předsíň (9,2 m²) – po pravé straně s vestavěnou skříní, spíží s regály (1,4 m²), WC (1,3 m²), po levé straně se vstupem do kuchyně (9,6 m² – kuchyňská linka, plynový sporák, pračka) a dvou průchozích pokojů (16,7 m², 14,4 m²). Na konci chodby leží koupelna (2,9 m² – vana a umyvadlo). K bytu náleží sklep (4,4 m²) a sklepní kóje (0,7 m²) nacházející se v druhém podzemním podlaží domu, přístupné schodištěm i výtahem. Vytápění bytu je zajišťováno ústředně z centrální kotelny, s odpočtovými měřidly na každém radiátoru. Je zde zaveden UPC kabelový internet a satelitní televize. Celkové měsíční náklady bytu činí 5.000,– Kč. 
Ulice Bayerova se nachází v městské čtvrti Brno – Veveří, což je v rámci města velmi žádaná a prestižní lokalita. Nachází se na sever od centra a nabízí bohatou občanskou vybavenost. Velkou výhodu představuje kombinace bydlení v centru města Brna, ale zároveň blízkosti zeleně, jelikož byt se nachází v blízkosti Lužáneckého parku.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti