Prodáno

Byt 3+1 po modernizaci v Boskovicích

Boskovice
Prodáno
151420RoV Evidenční číslo
3+1 Dispozice
79m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
151420RoV
Cena:
3 424 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej bytu s dispozicí 3+1 v osobním vlastnictví v Boskovicích. Byt je umístěn ve vyhledávané lokalitě na ulici Mánesova. Bytová jednotka prošla postupnou modernizací, která zahrnovala obložení umakartového jádra obklady, nové vnitřní vybavení koupelny a WC, krytiny podlah (vinyl, koberec), kuchyňské linky, kompletace elektřiny, dále jsou osazena nová křídla dveří. Vytápění bytové jednotky je dálkové, ohřev vody také. Byt je napojen na všechny inženýrské sítě, včetně vlastního plynoměru. Orientace bytu je na jih a sever. Celková užitná plocha včetně příslušenství činí 79 m2. Samotný bytový dům prošel kompletní revitalizací, která zahrnovala výměnu stávajících oken a dveří za plastová, bylo provedeno zateplení domu, položena nová střešní krytina, udělány nové lodžie a stoupačky. PENB – G.
Obrovskou přednost bytu tvoří jeho umístění, kdy v blízkosti jsou veškeré služby (obchod, škola, školka, dětské hřiště, autobusové i vlakové nádraží atd.). Umístění bytu je ve zvýšeném přízemí z jedné strany a v 2.NP z druhé strany bytového domu. V blízkosti bytové domu je dostatek parkovacích stání, dále byt disponuje vlastním sklepem a je možno užívat společnou kočárkárnu. K bytu lze přikoupit nedaleko se nacházející garáž.

Dispozice:
Předsíň (6 m2) - jsou zde vstupy do všech místností bytu, na podlaze je položen vinyl.
Kuchyň (11,6 m2) - je zde umístěna kuchyňská linka s plynovým sporákem, dřez, digestoř, na podlaze je položen vinyl a je z ní vstup do koupelny. Možnost připojení TV.
Pokoj 1 (11,4 m2) - je využíván jako ložnice, na podlaze je položen koberec + parkety, možnost TV a satelitu, orientace na jih, vstup na lodžii (4,5 m2).
Pokoj 2 (16 m2) je využíván jako dětský pokoj, na podlaze je položen koberec + parkety, možnost TV, orientace na jih.
Pokoj 3 (22 m2) je využíván jako obývací pokoj, možnost TV, orientace na sever, na podlaze je položen koberec + parkety.
Koupelna (2,6 m2) - je zde umístěna vana, umyvadlo, místo na pračku.
WC (0,9 m2) - WC kombi.
Šatna (1,8 m2) - regál.

Sklep (2,2 m2) - je umístěn v přízemí (suterénu) bytového domu. 

Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady…), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak i autobusem a je vzdáleno 35 km od města Brno, 20 km od města Blansko.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti