Prodáno

Byt 3+1 v blízkosti školy a školky

Boskovice
Prodáno
156421JaT Evidenční číslo
3+1 Dispozice
78,4m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
156421JaT
Cena:
3 645 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Žádaná lokalita pro rodinné bydlení - Blízkost školy, školky a obchodů - Dobré možnosti parkování.
Nabízíme Vám ke koupi byt s dispozicí 3+1, který se nachází ve čtyřpodlažním domě v těsné blízkosti školy a školky. Pokud požadujete dobrou dostupnost obchodů a služeb, ale zároveň hledáte klidné okolí, kde mohou Vaše děti sami chodit do školy a v klidu trávit volný čas, toto je nabídka právě pro Vás.
Byt se nachází v jihozápadní části města v zástavbě bytových domů při ulici Bílkova v Boskovicích, hned vedle základní školy a přilehlého hřiště. Zhruba 100 m severně od domu se nachází mateřská škola a nedaleko od ní obchody COOP a Albert. Jedná se o žádanou lokalitu právě kvůli výborné dostupnosti služeb a obchodů; velkou výhodou jsou rovněž možnosti pro děti (hřiště, škola, školka), vše v dosahu, aniž by děti musely přecházet rušnou ulici.
Jedná se o byt 3+1 v osobním vlastnictví nacházející se ve 3. nadzemním podlaží podsklepeného bytového domu s celkem čtyřmi nadzemními podlažími. Celková podlahová plocha bytu je 78,40 m2 včetně sklepu a lodžie. Byt je orientován východním a západním směrem s výhledem do prostoru, aniž by se dívalo do oken jiných bytů. V bytě byla provedena rekonstrukce v roce 2010, kdy se realizovalo zděné bytové jádro s novou koupelnou a WC, sádrokartonový podhled v obývacím pokoji a v roce 2016 se vyměnila okna za plastová. Bytový dům je zateplen ze severní a západní části, jsou provedeny stoupačky, nová krytina střechy, nové lodžie. Dům nesplácí žádný úvěr, veškeré opravy byly realizovány z naspořených prostředků ve fondu oprav. Energetická náročnost budovy - třída D.
Dispozice bytu je následující: za vstupními dveřmi se nachází předsíň (6,20 m2) s vestavěnou skříní, šatna s regály (2,50 m2), WC s umývadlem (0,90 m2), po pravé straně se nachází kuchyně (11,95 m2) s kuchyňskou linkou, plynovým sporák, digestoří. Z kuchyně je vstup do koupelny (3,45 m2), kde se nachází vana, dvě umyvadla a prostor na pračku. Z předsíně je dále vstup do všech tří pokojů. Východním směrem (na základní školu) je orientovaný obývací pokoj (20,40 m2), západním směrem je pak dětský pokoj (16,30 m2) a ložnice (11,90 m2), ze které je vstup na lodžii (2,60 m2). Mimo byt se pak v suterénu nachází sklep (2,20 m2) a rovněž je možno užívat společnou kočárkárnu. Vytápění bytu je ústřední z centrální kotelny s odpočtovými měřidly na každém radiátoru.
Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady…), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak i autobusem. Boskovice jsou vzdáleny 35 km od města Brno a 20 km od města Blansko. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti