Prodáno

Bezstarostné bydlení na klidném místě v žádané lokalitě

Boskovice
Prodáno
188623JaT Evidenční číslo
3+1 Dispozice
78,4m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
188623JaT
Cena:
4 550 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízený zrekonstruovaný byt 3+1 v osobním vlastnictví se nachází ve 3.NP pětipodlažního bytového domu nedaleko centra města Boskovice. Jedná se o klidnou lokalitu, která ale svým obyvatelům poskytuje zázemí v podobě obchodů, škol (základní, mateřské i střední s vyšší odbornou), či lékařských služeb. Výhodou pro rodiny s dětmi nebo zvířecími miláčky je hřiště přímo za bytovým domem. Další zástavbu odděluje vzrostlé stromořadí. Příroda pro delší procházky je dostupná v rámci pár minut chůze.

Rekonstrukce bytu proběhla v letech 2015 - 2020 a v rámci ní prošlo modernizací bytové jádro, koupelna, WC a kuchyň. Renovací prošla elektřina v celém bytě i omítky stěn. Byly položeny nové, vinylové podlahy, dveře schovány do obložek z masivu. V obývacím pokoji byla vestavěna skříň, čímž je velkoryse pokryt úložný prostor. Moderní vzhled obývacího pokoje dokresluje SDK podhled a použité osvětlení. Napojen je na všechny inženýrské sítě. Vytápění je dálkové.
Samotný bytový dům je panelový a prošel revitalizací v roce 2012, kdy byly zrekonstruovány stoupačky, fasáda, okna a dveře.

Jelikož PENB zatím nebyl dodán, uvádíme G.
Měsíční náklady: elektřina: 1.500,-Kč, plyn: 200,-Kč, náklady SBD: 5.234,-Kč.

Celková podlahová plocha včetně příslušenství činí 78,40 m2.

Dispozice bytu: vstupními dveřmi vejdeme do prostorné předsíně (6,00 m2), kde po levé straně najdeme šatnu (2,00 m2) a vchody do dvou pokojů (16 m2, 12 m2). Z pokoje je východ na balkon (3,00 m2), z něhož jsou opravdu malebné výhledy na okolní kopce, kterým dominuje hrad Boskovice. Po pravé straně chodby se nachází vstup na samostatné WC (0,90 m2) a za rohem do koupelny (2,5 m2) se sprchovým koutem a místem na pračku. Posledními dveřmi vejdeme do kuchyně (12,00 m2) osazené vestavěnými spotřebiči, pouze lednička je samostatně stojící. Z ní je vchod do obývacího pokoje (21,00 m2). Sklep se nachází v 1.NP (3,00 m2).

Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, kina, úřady…). Pro svou bohatou a zajímavou historii jsou oblíbeným střediskem, které nabízí svým obyvatelům široké kulturní a turistické vyžití, ať už se jedná o návštěvu zámku, hradu, Westernového městečka či konání široké palety rozmanitých akcí (výstavy, koncerty, divadelní představení…) po celý rok. Ve městě se nachází koupaliště, zimní a letní sportovní stadion, venkovní sportpark s cyklotraily, nepřeberné množství center sportu…čímž jistě uspokojí sportovní nároky obyvatel. Jsou dostupné jak vlakem, tak autobusem. Boskovice jsou vzdáleny cca 35 km od města Brna a cca 20 km od města Blansko.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti