Prodáno

Slunný družstevní byt 3+1 v centru obce

Velké Opatovice
Prodáno
154321BrB Evidenční číslo
3+1 Dispozice
85,4m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
154321BrB
Cena:
1 900 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej družstevního bytu s dispozicí 3+1 ve Velkých Opatovicích na Náměstí Míru. Bytová jednotka o celkové výměře 85,4 m2 včetně sklepní kóje a lodžie se nachází ve 2. NP. Přináleží k ní samostatná sklepní kóje a k dalšímu užívání je rovněž možné využít společné prostorné místnosti, a sice kočárkárnu a sušárnu. Panelový dům má dva vstupní vchody, z nichž jeden je bezbariérový. V okolí domu se nachází dostatek parkovacích míst. Přednost nemovitosti tvoří klidná lokalita ve středu obce. Nedaleko domu se nachází letní koupaliště, fotbalové a tenisové hřiště, dvě mateřské školy, základní škola s plaveckým bazénem, pošta a samoobsluha Coop. Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě (veřejný vodovod, veřejná kanalizace, elektřina, zemní plyn). Vytápění a ohřev teplé vody jsou řešeny ústředním vytápěním. Energetická náročnost budovy: třída D.

Popis dispozičního uspořádání bytu:
Za vstupními dveřmi se nachází chodba do písmene L, ze které se dostaneme do všech hlavních částí bytu. V chodbě je umístěna vestavěná skříň a šatní část. Po levé straně se nacházejí dva samostatné neprůchozí pokoje. Z jednoho z nich je přístup na prostornou lodžii. Z této vstupní chodby se dostaneme do koupelny, která má původní umakartové jádro, na samostatné WC a do kuchyně. Z kuchyně lze projít do obývacího pokoje.

Výčet místností a výměr:
Chodba (8,8 m2) - podlaha pokrytá kobercem
Obývací pokoj (20,5 m2) - podlaha pokrytá kobercem
Ložnice (16,8 m2) - podlaha pokrytá kobercem
Dětský pokoj (12,2 m2) - podlaha pokrytá kobercem
Kuchyně (12,6 m2) - podlaha pokrytá kobercem
Koupelna (2,7 m2) - dlažba
WC (1,1 m2) - dlažba
Lodžie (5,7 m2) - dlažba
Sklep (5 m2)

Společné prostory:
Sušárna (16,1 m2)
Kočárkárna (16,5 m2)

Město Velké Opatovice má dobrou občanskou vybavenost včetně sítě obchodů, koupaliště, veřejné knihovny s pravidelně doplňovaným knižním fondem, zámeckého parku, kina a muzea kartografie. V místě se nachází autobusové i vlakové nádraží. Dle potřeby je snadno dostupné město Jevíčko (2 km), kde jsou k dispozici další služby a obchody. Město leží v pěkné krajině, nedaleko je les a volná příroda, 30 minut chůze od domu leží nově zrekonstruovaná Smolenská přehrada.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti