Prodáno

Byt 3+1 s výhledem na Brno

Brno
Prodáno
169022JaK Evidenční číslo
3+1 Dispozice
76m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
169022JaK
Cena:
6 250 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme vám ke koupi byt s dispozicí 3+1 s celkovou užitnou plochou 76 m² včetně příslušenství (sklep, lodžie). Nachází se ve 12. NP panelového bytového domu v oblíbené části Brno Vinohrady.
Bytový dům prošel v roce 2007 revitalizací, kde došlo k zateplení fasády a výměně plastových oken. V bytovém domě jsou dva výtahy a společná kočárkárna. K bytu náleží také sklep a lodžie, z které je opravdu pěkný výhled na Brno. To vše díky poslednímu nadzemnímu podlaží a zároveň orientací bytu.
Byt prošel v následujících letech postupnou rekonstrukcí, díky které je v dobrém stavu a je možné jej rovnou obývat, případně využít jako investici bytu k pronájmu.
V roce 2007 nová kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, troubou, mikrovlnou troubou, dřezem, digestoří, dřezem a pračkou. V roce 2013 SDK podhledy s osvětlením, výměna vnitřních dveří do obložek, krytiny podlah, elektřina v mědi (mimo koupelnu a kuchyni). V roce 2020 kosmetické úpravy koupelny, jádro je stále původní, tedy umakart.
V bytě jsou dostupné následující inženýrské sítě, tedy elektřina, veřejný vodovod, veřejná kanalizace. Vytápění bytu i ohřev teplé vody je řešen dálkově. PENB: C.
Dispozice bytu je následující: vstupní chodba (3,7 m²), pokoj č.1 (8,1 ​m²) s orientací na jih, kuchyně s jídelnou (27,6 m²) s orientací na západ, pokoj č. 2 (11,5 m²) s orientací na východ, koupelna (2,8 m²), samostatně WC (1 m²), pokoj č. 3 (18,8 m²) s orientací na západ a vstupem na lodžii (4,8 m²), sklep (1,4 ​​m²).
Předností tohoto bytu je určitě výhled na Brno a zároveň lokalita, v které se bytový dům nachází, tedy v brněnských Vinohradech, které nabízí veškerou občanskou vybavenost. V těsné blízkosti této adresy se nachází mateřské i základní školy, jazyková škola, množství dětských hřišť, tenisový kurt, obchody s potravinami (Albert, Billa), pošta, restaurace, lékárny, zastávky MHD a také velmi oblíbená Vyhlídka Hády, z které jsou úžasné výhledy na Brno.

Brno-Vinohrady je městská část o rozloze 1,96 km² na východním okraji statutárního města Brna. Je tvořena severovýchodní částí katastrálního území Židenice, kde se, kromě jiného, nachází panelové sídliště Vinohrady, a drobnou částí katastrálního území Maloměřice.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti