Prodáno

Nadstandardní byt 3+kk na exkluzivní adrese

Brno
Prodáno
186323RoV Evidenční číslo
3+kk Dispozice
216,9m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
186323RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Zájemcům o tuto nemovitost nabízíme příležitost si ji zdarma vyzkoušet předtím, než se rozhodnou pro koupi. Mohou se tak přesvědčit o její kvalitě a užít si víkend ve svém možném budoucím domově.
Nadstandardní byt, který skvěle kombinuje exkluzivní adresu v centru Brna včetně pohodlného parkování s naprostým odtržením od veškerého hluku velkoměsta. Svým majitelům poskytuje anonymitu, soukromí a bezpečí spolu s klidnou lokalitou, výhledy do okolí a to vše na dobré adrese v centru města.
Byt se nachází v 7. podlaží z celkových 7 polyfunkčního domu. Jedná se tedy o poslední VIP patro, kam k Vám jak díky umístění bytového domu, tak díky použitým materiálům nepronikne okolní ruch, provoz aut ani zvonění tramvají. Dokonalý výhled na město a okolí z každé místnosti a dvou teras je pak neodmyslitelným benefitem.
Byt je vhodný jak k bydlení, tak pro výhodnou investici. Majitelé i návštěvníci ocení jedinečnou lokalitu v centru města, kde se ale díky dvěma parkovacím místům nemusí bát o dostatečné parkovací zázemí. Pro dokonalé bezpečí je k dispozici kamerový systém a jako nadstandard přítomnost vrátného a to 16 hodin denně.
V patře se nacházejí pouze 3 byty. Námi nabízený se nachází na kraji polyfunkčního domu, tedy bez rušivého elementu od sousedů na patře, neboť sdílená zeď je pouze v obývacím pokoji. Dostanete se sem privátním výtahem, který je určený právě pouze pro toto patro. Výtah se obsluhuje přes čip a jeho zastávky jsou v suterénu, v přízemí a u bytu. V suterénu je první garážové stání, v přízemí druhé kryté parkovací stání hlídané závorou. Tudíž po cestě z garáže do bytu téměř nepotkáte živou bytost.
Byt o dispozici 3+kk je v nadstandardní velikosti 118 m2. Rozměr teras je oněch 87,1 m2 a dále k bytu patří sklep v suterénu o rozloze 11,8 m2. Celková velikost bytové jednotky včetně příslušenství tedy činí 216,9 m2.

Samotná nástavba polyfunkčního domu je zděnou stavbou se zateplenou fasádou a hliníkovými okny, přičemž v samotném bytě není žádná vnitřní stěna nosnou, tedy nabízí provést změnu dispozice dle libosti. Pochází z roku 2017, samotný byt prošel rekonstrukcí v roce 2020.
V rámci rekonstrukce byly položeny nové vinylové podlahy, parapety osazeny umělým kamenem. Dále byl upraven rozvod elektřiny pro chytrou domácnost, která se dá ovládat přes mobilní telefon. Pohodlně tedy nastavíte venkovní žaluzie, osvětlení bytu, odemykání a zamykání bytu včetně kódování, kamerový systém či topení. Kování na dveřích je od české designové firmy M&T, výška interiérových dveří je 230 cm. V bytě jsou použity kvalitní stěrky stěn a interiérové tapety, které dotvářejí kouzlo interiéru.
Detailnější podmínky pro vyzkoušení si domu zdarma jsou na vyžádání v RK.
Energetický štítek budovy je třídy B. Díky orientaci obytných místností na jihovýchod a severozápad a skleněným plochám o výšce 2,7 m je byt nádherně prosvětlený a poskytuje malebné výhledy na město a okolí.
Další informace a detailní popis bytu je na vyžádání v realitní kanceláři.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti