Prodáno

Prostorný byt 4+1 v blízkosti centra města

Pohořelice
Prodáno
165021KaB Evidenční číslo
4+1 Dispozice
107,5m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Pohořelice
Evidenční číslo:
165021KaB
Cena:
5 600 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Žádaná lokalita pro rodinné bydlení - Blízkost školy, školky a obchodů
Nabízíme Vám ke koupi byt s dispozicí 4+1, který se nachází ve čtyřpodlažním domě v blízkosti centra města Pohořelice. Pokud požadujete dobrou dostupnost obchodů a služeb, ale zároveň hledáte klidné okolí, kde mohou Vaše děti samy chodit do školy a v klidu trávit volný čas, toto je nabídka právě pro Vás. Byt se nachází v ulici Vídeňská, nedaleko sportovního areálu a asi pět minut chůze do centra města. Za domem najdeme dětské hřiště a před domem parkoviště s dostatkem parkovacích stání.
Jedná se o prostorný byt 4+1 v osobním vlastnictví nacházející se ve 3. nadzemním podlaží podsklepeného bytového domu s celkem čtyřmi nadzemními podlažími. Celková podlahová plocha bytu činí 110 m² včetně sklepa, sklepní kóje a balkónu. Byt je orientován na severovýchod a jihozápad s výhledem do prostoru, aniž by se dívalo do oken jiných bytů. V roce 2010 byla v bytě provedena rekonstrukce, kdy se realizovalo zděné jádro s novou koupelnou, WC a proběhla výměna oken za plastová. V roce 2013 prošel dům revitalizací. Jeho předmětem bylo zateplení fasády a sklepů, nové balkóny, střecha, stupačky a elektroinstalace společných prostor. Energetická náročnost budovy - třída C.
Dispozice bytu je následující: za bezpečnostními vstupními dveřmi se nachází prostorná předsíň (9,8 m² - s vestavěnou skříní) ze které se dostaneme do všech místností bytu. Po pravé straně se nachází dva dětské pokoje (16,1 m²; 10,3 m²), jeden s novým vestavěným nábytkem a ložnice (16,2 m²) se vstupem na balkón (2,5 m²) s výhledy orientovanými jihozápadně. Přímo naproti vchodovým dveřím se nachází obývací pokoj (20,5 m²). Po levé straně předsíně vstupujeme do samostatného WC (1,5 m²), koupelny (4 m²) s vanou, umyvadlem s vestavěnou skříňkou se zrcadlem a prostorem pro pračku se sušičkou. Dále se dostaneme do kuchyně (11,5 m²) vybavené kuchyňskou linkou s troubou a sklokeramickou deskou. Orientace kuchyně a obývacího pokoje směřuje na severovýchod. V suterénu domu se nachází velký sklep (16 m²) a sklepní kóje (2,5 m²) s regály. Vytápění bytu je zajištěno z ústřední kotelny v suterénu s odpočtovými měřidly na každém radiátoru. K bytu je také možnost přenechat pronájem zahrady (400 m²) v zahrádkářské kolonii u řeky Jihlavy za symbolických 180 Kč ročně.
Město Pohořelice leží převážně na pravém břehu řeky Jihlavy, 25 km jižně od Brna na rychlostní komunikaci D-52 z Brna do Vídně. Aktuálně žije v Pohořelicích téměř 4.700 obyvatel. Díky dobrému dopravnímu spojení se Pohořelice staly atraktivním místem pro bydlení a tak počet obyvatel neustále narůstá. Najdeme zde základní školu vyššího stupně, mateřskou školu, knihovnu, kino, poštu, ordinaci několika praktických lékařů a zubní ordinaci.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti