Prodáno

Byt 4+kk ve vyhledávané lokalitě

Brno
Prodáno
188023JaK Evidenční číslo
4+kk Dispozice
98m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
188023JaK
Cena:
7 300 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi byt s dispozicí 4+kk, který se nachází v sedmipodlažním domě v blízkosti mateřské a základní školy, nákupního centra i zastávky MHD. Pokud hledáte byt s dobrou dostupností obchodů, služeb a zároveň výbornou dostupností do centra města, je tato nabídka právě pro Vás.
Byt se nachází v severní části města Brna, konkrétně v Medlánkách na ulici Jabloňová. Nedaleko bytového domu se nachází již zmíněná mateřská a základní škola, nákupní středisko Billa, lékárna, dětské hřiště, sportareál Družstevní a zastávka MHD, odkud se dostanete velmi pohodlně až do centra města. Jedná se tedy o velmi žádanou lokalitu právě kvůli občanské vybavenosti a dostupnosti centra.
Jedná se o byt s dispozicí 4+kk v osobním vlastnictví nacházející se v 7. nadzemním podlaží podsklepeného bytového domu, který prošel revitalizací: nový výtah, zateplení domu včetně nové fasády, plastová okna, lodžie, oprava střechy, nové PVC ve společných částech domu. Byt prošel modernizací v roce 2015, kdy byla instalována nová krytina podlahy ve třech obytných pokojích a instalace klimatizace v jednotlivých pokojích. Klimatizace může zároveň sloužit i k vytápění, ionizaci vzduchu a odsavač vlhkosti. Celková podlahová plocha bytu je 97,6 m2 včetně lodžie a sklepu. K dispozici je také společná kolárna a kočárkárna. Byt je orientován západním i východním směrem, nachází se v dobrém, udržovaném stavu a je připraven ihned k nastěhování bez nutnosti dalších investic. Vytápění bytu i ohřev teplé vody je řešen přímo z kotelny umístěné v bytovém domě. PENB: C.
Dispozice bytu je následující: vstupní chodba (10,29 m2), ze které je přístup k samostatnému WC s místem na pračku (2,1 m2), koupelně s rohovou vanou (3,7 m2), pokoji č. 1 (16 m2), pokoji č. 2 (9,98 m2), pokoji č. 3 (16,21 m2), obývacímu pokoji s klimatizací (20,64 m2), kuchyni s kuchyňskou linkou, kombinovanou troubou, myčkou a digestoří (10 m2). Lodžie (5,7 m2), sklep (2,97 m2).
Brno Medlánky je městská část na severním okraji statutárního města Brna, které je se svojí rozlohou i počtem obyvatel druhé největší město České republiky, největší město na Moravě. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti