Prodáno

Mezonetový byt 5+kk v klidné části obce

Černá Hora
Prodáno
176922RoV Evidenční číslo
5+kk Dispozice
124m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Černá Hora
Evidenční číslo:
176922RoV
Cena:
6 500 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej mezonetového bytu 5+kk v Černé Hoře. Bytový dům byl postaven v roce 2010 a nachází se v nové zástavbě klidné části města - ulice U Selkova. Parkování najdete přímo u domu a rodiny s dětmi jistě ocení blízkost dětského hřiště. Bytová jednotka prošla nyní modernizací: nové krytiny podlah, dveře do obložek, kuchyňská linka, osvětlení a zařizovací předměty koupelny a WC.

Byt se nachází ve druhém patře a jeho předností jsou dispozice, kdy ve spodní části bytu je umístěn kuchyňský kout s obývacím pokojem, dva samostatné pokoje, koupelna, toaleta. Z obývacího pokoje je vstup na balkon, který je orientován jihozápadním směrem a jsou z něj krásné výhledy. V patře jsou umístěny další dvě místnosti. K bytu patří komora, která je umístěna mimo byt, ve stejném patře jako samotný byt. Topení a ohřev teplé vody zajišťuje vlastní plynový kotel umístěný v bytě. Celková plocha bytu je 124 m2 včetně příslušenství. PENB je třídy B.
Dispozice bytu je následující: vstupními dveřmi vejdeme do chodby (10,8 m2) s vestavěnými skříněmi. Po pravé části chodby se nacházejí dva pokoje (14,9 m2 a 15,3 m2). Na konci chodby je vchod do koupelny (6,7 m2), kde je k dispozici jak vana, tak sprchový kout. Vedle koupelny je samostatné WC (0,9 m2). Po levé straně můžeme vejít do obývacího pokoje propojeného s kuchyňským koutem (celkem 34,8 m2), který disponuje vestavěnými spotřebiči a moderní kuchyňskou linkou. Do kuchyňské části se dá vstoupit i samostatně přímo z chodby. Z obývacího pokoje se vchází na balkon (6 m2) a nachází se zde i schodiště do dalších dvou místností (14,9 m2 a 10,9 m2) v patře. Ty jsou rozděleny chodbou (5,2 m2). Na stejném patře jako byt se nachází komora (4 m2).

Městys Černá Hora nabízí veškerou občanskou vybavenost jako je škola, školka, nově zřízená lesní školka, zdravotní středisko, knihovna, obchody, restaurace… Všem věkovým skupinám poskytuje bohaté sportovní vyžití od fotbalu, hokeje, tenisu, florbalu až například k józe. Milovníci kultury uvítají zámek, konání koncertů, besed, přednášek, divadel…po celý rok. K návštěvě svými akcemi a nabídkou láká i místní pivovar s přilehlým wellness centrem, které nabízí klientům dokonalý relax. V obci funguje Centrum pro rodinu, které provozuje různé kroužky či třeba hlídání dětí. Černá Hora je vyhledávanou lokalitou zejména pro svou dobrou dostupnost do Brna, které je vzdáleno cca 20 km.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti