Prodáno

Prostorný byt na břehu Libockého rybníku

Praha 6
Prodáno
155521JaT Evidenční číslo
5+kk Dispozice
203,4m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Praha 6
Evidenční číslo:
155521JaT
Cena:
17 600 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Podrobné informace

Prostorný byt pro rodinné bydlení - Okolí vhodné k relaxaci a sportu - Dobrá dopravní dostupnost.
Nabízíme Vám ke koupi byt s dispozicí 5+kk v domě, který se nachází doslova na břehu Libockého rybníku. Pokud požadujete dobrou dostupnost do centra města, ale zároveň hledáte klidné okolí, kde mohou Vaše děti trávit volný čas, toto je nabídka právě pro Vás.
Byt se nachází v městské části Praha-Liboc při ulici Naardenská v uzavřeném resortu bytových domů “Nová Liboc”, který byl dokončen v roce 2007. Resort je střežen ostrahou 24/7. Výstavba těchto nízkopodlažních domů vyrostla v těsné blízkosti centra u kostela sv. Šebestiána, pod známou oborou Hvězda a v sousedství Libockého rybníka. To však ještě není z hlediska polohy zdaleka všechno. Sotva pět minut chůze je to k Evropské třídě a dále k vodní nádrži Džbán, za níž se rozkládá jedna z nejkouzelnějších pražských přírodních scenerií, chráněné krajinné území Divoké a Tiché Šárky.
Jedná se o mezonetový byt, který se rozkládá v 1. a 2. nadzemním podlaží domu s pouze čtyřmi byty. Bytový dům je podsklepený, kde k tomuto bytu přísluší dvě garážová stání, sklepní kóje (2,70 m2) a dále jsou zde společné prostory. V domě je výtah.
Samotný byt má dispozici 5+kk, kde v 1. podlaží se nachází tyto místnosti: komora hned vedle vstupu (3,70 m2), prostorná hala (19,80 m2), průchozí šatna (5,00 m2), koupelna (7,10 m2), dětský pokoj 1 (17,10 m2), dětský pokoj 2 (20,30 m2), společný balkon pro tyto dva pokoje (13,20 m2), samostatné WC s technickým zázemím (4,60 m2), obývací pokoj (22,60 m2) společný s kuchyní a jídelnou (24,90 m2) - celkově má tedy hlavní obytný prostor 47,50 m2 a je z něj vstup na terasu (9,00 m2).
Přímo naproti vstupním dveřím je prostorné schodiště do 2. podlaží bytu. Jedná se o klidovou zónu rodičů, která sestává z chodby (7,00 m2), komory (2,10 m2), koupelny s WC (3,60 m2), pracovny/galerie nad obývacím pokojem s pohledem o patro níž (17,30 m2) a hlavní ložnice (15,20 m2), ze které je vstup na balkon (8,20 m2).
Celková užitná plocha bytu 203,40 m2 včetně terasy, balkonů a sklepní kóje. Byt je orientovaný jihozápadním směrem.
Soupis standardu vybavení: podlahy jsou plovoucí s dřevěnou nášlapnou vrstvou, v koupelnách keramická dlažba, vnitřní dveře jsou dýhované do obložkových zárubní, vnitřní zábradlí je skleněné, okna jsou dřevěná Euro se zasklením z izolačního dvojskla, v bytě je elektronický zabezpečovací systém. V bytě jsou tři WC (dvě v koupelnách, jedno je samostatné), spodní koupelna disponuje vanou, sprchou, bidetem a dvojumyvadlem, koupelna rodičů má vanu a umyvadlo. Vytápění je ústřední s kotlem na zemní plyn přímo v bytě, který ohřívá rovněž TUV. Kuchyňská linka je s ostrůvkem a obsahuje dřez, sporák, digestoř. PENB - C.
Byt je v současnosti obydlen nájemníkem, je tedy možnost se domluvit na prolongaci nájemní smlouvy, pokud uvažujete o koupi bytu jako o investici.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti