Prodáno

Rekreační objekt se zahradou

Letovice
Prodáno
192323JaK Evidenční číslo
2+1 Dispozice
82m2 Užitná plocha
1780m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
192323JaK
Cena:
2 140 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi zděnou chatu ve velmi klidné chatařské oblasti v těsné blízkosti Letovic, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost.
Jedná se o celkem o dvě chaty umístěné na pozemku s celkovou výměrou 1.780 m2, na kterém se nachází vzrostlá zeleň a ovocný sad.
Jedna z chat je plně využitelná k rekreaci a nic nebrání jejímu okamžitému užívání. Tato chata s plechovou střechou má následující dispozici: suterén - kuchyně (3,6 m2), sprcha s WC (1,3 m2), technická místnost (1,8 m2), sklep (1,4 m2). 1.NP - veranda (6 m2), obývací pokoj (13 m2) s krbem a kamny na tuhá paliva. Podkroví slouží jako ložnice (14 m2). Užitná plocha činí 41 m2.
Druhá chata je dřevěná a v tuto chvíli slouží jako prostorný sklad nářadí a dřeva, její užitná plocha je 40 m2.
Na pozemku se nachází tři studny, dvě jsou vrtané a jedna kopaná. Voda v jedné z těchto studen byla dříve využívána jako pitná. Aktuálně není zpracován rozbor vody a proto se využívá pouze jako užitková. K dispozici jsou tedy následující inženýrské sítě: voda ze studny, elektřina a odpad je řešen septikem.
Město Letovice se nachází cca 42 km od statutárního města Brna a 12 km od města Boskovice. Samotné Letovice nabízejí obchody, základní školu, mateřskou školku, kulturní a sportovní vyžití, poštu, restaurace a další občanskou vybavenost. Město Letovice je dostupné jak vlakem, tak i autobusem. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti