Prodáno

Zděná chata 3+kk s výhledem a pozemkem 1.766 m2

Střelice
Prodáno
178522RoV Evidenční číslo
3+kk Dispozice
99,6m2 Užitná plocha
1766m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Střelice
Evidenční číslo:
178522RoV
Cena:
2 990 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi chatu v oblíbené zahrádkářské oblasti, v ideálním místě pro odpočinek. Chata je zděná, s kamenným základem a sedlovou střechou. Disponuje dvěma balkony a jednou terasou, čímž majitelům poskytuje malebné výhledy na okolní zalesněnou krajinu a zároveň dostatek prostoru na posezení u šálku dobré kávy nebo chvíle trávené s rodinou či přáteli. Chata je elektrifikovaná a vytápění je lokální - kamny. Velkou výhodou je prodej chaty včetně vnitřního vybavení. Celková podlahová plocha chaty, včetně příslušenství činí 99,6 m2.

Orientace pozemku je na jižní stranu. Ze severní strany je příjezd ohraničený bránou. V této části je pozemek rovinatý, jen mírně svažitý. Pod chatou, kde je spíše svažitý, se nachází ohraničené ohniště. Po celé ploše jsou vzrostlé ovocné i okrasné stromy a trvalé porosty. Celková plocha pozemku je 1.766 m2.

Dispozice chaty je následující: přes vydlážděnou terasu (12,68 m2) v 2.NP vstoupíme do zádveří (2,97 m2), kde po pravé straně najdeme dveře do šatny (5,29 m2). Naproti vstupu pokračujeme do hlavní obytné místnosti (19,7 m2), která je díky světlé dlažbě a velkým oknům prosvětlená a působí vzdušným dojmem. Je zde vyhrazený prostor na krbová kamna. Z této místnosti je vchod na jeden ze dvou balkonů (6,02 m2). Po pravé straně vedou dřevěné schody do podkroví se spací částí (19,8 m2) a dalším balkonem (10,1 m2). Díky sedlové střeše nabízí podkroví dostatečný prostor nad hlavou. Jak v této, tak i obytné místnosti v 2.NP jsou nádherné dřevěné stropy.
Další obytné místnosti se nachází v 1.NP, kam je samostatný vchod z levé strany chaty. Jím se dostaneme do pobytové zóny s kuchyňským koutem (14,7 m2) a jídelním prostorem. Tato místnost je vydlážděná, lehce udržovatelná. Nachází se zde vstup do prostorově velkorysé koupelny s WC (8,3 m2) a zděným sprchovým koutem. V této části chaty je sklad nádrží na vodu - vodárna na rozvod dešťové vody na WC a sprchu a druhý zásobník na pitnou vodu.

Ze Střelic je pozemek vzdálen cca 3 km s dobrou dostupností. Střelice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v katastrálním území Střelice u Brna, v Bobravské vrchovině. Žije zde přibližně 3 100 obyvatel. Vzdálenost od města Brna je cca 12 km. Obec má bohatou kulturní tradici, kdy se zde každoročně konají hody, dožínky, Střelické Strunobraní (ukázka country a folkových kapel z širokého okolí) a plno dalších. Působí zde mnoho sportovních či zájmových spolků - od fotbalového, basketbalového, volejbalového až po FK Sokol Střelice a nechybí ani Sbor dobrovolných hasičů. Obec nabízí dobrou občanskou vybavenost - ZŠ, MŠ, lékaře, koupaliště, obchody, restaurace a jako velkou devízu i čerpací stanici. Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti