Prodáno

Zahrada s dřevěnou chatkou

Boskovice
Prodáno
151220LeD Evidenční číslo
Garsoniera Dispozice
26m2 Užitná plocha
1007m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
Garsoniera
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
151220LeD
Cena:
310 500 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se prodej zahrady s dřevěnou chatkou v Boskovicích v lokalitě “Pod oborou”. Chata není napojena na žádné inženýrské sítě, vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, dále je na zahradě umístěn barel na dešťovou vodu. Celková výměra pozemku je 1007 m2, z toho zastavěná plocha je 19 m2. Na zahradě jsou osázeny ovocné stromy - třešně, višně, jabloně, švestky a ořech. K zahradě není možné přijet autem.

Zahrada je ideální pro rekreaci a odpočinek, její výhodou je umístění v blízkosti lesa a je z ní krásný výhled na město Boskovice.

Dispozice:
Předsíň (8,9 m2) - je rozdělena na vstupní zádveří (3,33 m2) a na skladovací část (5,57 m2).
Pokoj (17,1 m2) - jsou zde umístěna kamna na tuhá paliva.

Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady…), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak i autobusem a je vzdáleno 35 km od města Brno, 20 km od města Blansko.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti