Prodáno

Chata v zahrádkářské kolonii

Letovice
Prodáno
150920LeD Evidenční číslo
Garsoniera Dispozice
15m2 Užitná plocha
306m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
Garsoniera
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
150920LeD
Cena:
299 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej dřevěné chaty, která se nachází v zahrádkářské oblasti v okrajové části města Letovice. Je částečně podsklepená a její orientace je jižním směrem. Stáří objektu je cca 30 let. V roce 2019 byly provedeny následující rekonstrukce: nové podlahy, výmalba, tapety, venkovní nátěry, zpevnění ploch kolem chaty, oprava betonových zídek.
Vytápění je řešeno krbovými kamny na tuhá paliva, která jsou umístěna ve vstupní chodbě. Příjezd je po nezpevněné komunikaci a parkování je možné v blízkosti chaty. Zahrada kolem objektu je kaskádovitá, má obdélníkový tvar a nachází se na ní záhony, vzrostlé stromy a keře. K dispozici je také sklep a před vchodem terasa s místem na posezení. Celková plocha pozemku i s chatou je 306 m2.
PENB - G

Dispozice:
Vstupní chodba (3,8 m2) - plovoucí podlaha, kamna na tuhá paliva, výhled do zahrady, vstup do obytné místnosti a do sklepa, orientace na jih
Obytná místnost (7 m2) - plovoucí podlaha, výhled do zahrady, orientace na jih
Sklep (9 m2)
Suché WC (1 m2)

Výhodou chaty je její umístění v okrajové části města, sklep, možnost posezení před chatou, zahrada, orientace na jih.

Město Letovice tvoří správní centrum severní části okresu Blansko, ve vzdálenosti 40 km od krajského města Brno s dostupností autem či veřejnou dopravou - autobusem a vlakem. Letovice jsou vzdáleny cca 10 km od města Boskovice a 25 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti