Prodáno

Rodinný dům s uzavřeným dvorem a rovinatou zahradou

Rešice
Prodáno
160921JaK Evidenční číslo
2+1 Dispozice
307m2 Užitná plocha
1095m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rešice
Evidenční číslo:
160921JaK
Cena:
2 675 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme vám k prodeji řadový koncový rodinný dům s dispozicí 2+1, technickou místností, uzavřeným dvorem, garáží, skladem, dvěma stodolami a rovinatou zahradou.
Nemovitost se nachází v původním stavu s úpravami (elektřina v mědi, nová přípojka veřejné kanalizace, koupelna s WC, izolace kolem domu) se nachází v klidné části obce Rešice, okres Znojmo, a svým charakterem může sloužit jako celoročně obyvatelná chalupa, či dům k trvalému bydlení.
Je připojena na následující inženýrské sítě, tedy elektřinu, zemní plyn i veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod je na hranici pozemku. V technické místnosti se také nachází studna s vodárnou. PENB: G.
Celková plocha rovinatého pozemku činí 1095 m2, celková užitná plocha domu měří 307 m2 včetně příslušenství (garáž, technická místnost, sklad, půda, sklepy, stodoly).
Dispozice domu je následující: vstupní chodba (2,9 m2), pokoj (8,8 m2), koupelna (3 m2) se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, kuchyně (18,5 m2), pokoj (20,5 m2). V uzavřeném dvoře se nachází garáž (20,6 m2), sklad (13,6 m2) a technická místnost (11,6 m2). Vzadu za domem se nachází dvě prostorné stodoly (90 m2 a 56 m2 ) se sklepy (16 m2 a 13 m2), na které navazuje zahrada rovinatá zahrada s přístupem i z druhé strany.

Výhodou tohoto domu je uzavřený dvorek, který zajišťuje dostatek soukromí, garáž, rovinatá zahrada a především vlastní stavení, určené k rekreaci.

Obec Rešice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji, žije zde přibližně 344 obyvatel. V obci najdete obchod, restauraci, dětské hřiště. Je dobře dostupná do okolních větších měst, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Jedná se především o města: Moravský Krumlov, Pohořelice, Ivančice, Rosice či Znojmo.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti