Prodáno

Rodinný dům 2+KK s uzavřeným dvorkem

Žďárná
Prodáno
166721JaK Evidenční číslo
2+kk Dispozice
140m2 Užitná plocha
216m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Žďárná
Evidenční číslo:
166721JaK
Cena:
3 210 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího rodinného domu v obci Žďárná. Dům, který může být využíván jak k trvalému bydlení, tak jako celoročně obyvatelná chalupa, je situován téměř v centru obce a jeho dispozice je 2+KK s uzavřeným dvorkem a možností půdní vestavby, kde by mohly vzniknout další dva obytné pokoje.
Nemovitost prošla v uplynulých letech (2014, 2018 a 2021) částečnou rekonstrukcí, která obsahovala: vnitřní omítky, elektřinu v mědi, jímku, strop včetně zateplení, koupelnu a WC, rozvody vody, pergolu, zateplení domu.
Celková plocha rovinatého pozemku činí 216 m2, užitná plocha domu je 140 m2 (včetně půdy).
Je připojen k následujícím inženýrským sítím: veřejný vodovod, elektřina. Zemní plyn se nachází v dosahu pozemku a kanalizace je řešena septikem. Vytápění domu je řešeno krbovými kamny a elektrickými přímotopy. PENB: G.
Dispozice domu je následující: prostorná vstupní chodba (12,8 m2), koupelna s rohovou vanou a elektrickým bojlerem na ohřev vody (5,9 m2), samostatné WC (1 m2), pokoj č. 1, který aktuálně slouží jako dětský pokoj (8,4 m2) a pokoj č. 2, kde je umístěna kuchyňská linka s obytným prostorem (33 m2) a vstupem na uzavřený dvorek (67 m2), kde je možnost trávit volný čas i v méně příznivém počasí díky terase se zastřešením.
Výhodou domu je jeho klidná lokalita v turisticky i sportovně zajímavém prostředí. Dobrá dopravní dostupnost do okolních měst včetně Boskovic. Menší uzavřený dvorek s pergolou.

Obec Žďárná leží v centrální části Drahanské vysočiny, asi 9 km východně od Boskovic, kde se nachází veškerá občanská vybavenost.
Rozkládá se v horní části údolí říčky Žďárné, na úpatí nejvyššího masivu Drahanské vysočiny Na skalkách (724 m n.m.).
Leží ve velmi zajímavé oblasti cestovního ruchu Moravský kras.Tato poloha společně s klimatickými podmínkami je dobrým předpokladem k možnostem rekreace jak v létě, tak i v zimě. To i díky blízkosti obce Suchý, kde se nachází přírodní vodní nádrž o rozloze cca 6 ha. Ta nabízí travnaté udržované pláže s bohatou nabídkou občerstvení, písčité břehy u pláží, půjčovnu loděk i tobogán. V zimě je tato nádrž využívána k bruslení a zároveň se zde v obci nachází spousta tras pro běžecké lyžování.
V obci se nachází mateřská i základní škola, obchod s potravinami, pošta, obecní knihovna, kulturní dům a dětské hřiště.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti