Prodáno

Bydlení na polosamotě či chalupa k rekreaci

Protivanov
Prodáno
192423RoV Evidenční číslo
2+kk Dispozice
142m2 Užitná plocha
157m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Protivanov
Evidenční číslo:
192423RoV
Cena:
999 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Bydlení na polosamotě či chalupa k rekreaci

K oběma účelům můžete využít naši nabídku samostatně stojícího rodinného domu o dispozici 2+kk. Jedná se o přízemní stavbu s půdním prostorem - zde se nyní nachází letní pokoj.
Nemovitost se nachází v osadě Skelná Huť u Protivanova. Skelná Huť je zároveň přírodní rezervací, tudíž o nádhernou okolní krajinu není nouze. V osadě se nachází cca 6 nemovitostí a to s dostatečným okolním odstupem.

Dům je napojen na veřejnou elektřinu a jímku. Co se týče vody, je zde možnost obnovy napojení na nedalekou studnu. Vytápění je lokální dvěma kamny na tuhá paliva.
Obytné místnosti jsou orientovány převážně na východ.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí. V rámci ní byly zrekonstruovány podlahy - ve dvou hlavních pokojích byl vylitý podkladový beton, položena plošná izolace, finální beton a krytiny podlah. Byly provedeny také ležaté kanalizace s přípravou odpadů na půdní prostor, včetně rozvodu vody. Natažena nová elektřina v hlavních místnostech, také nové vnitřní omítky a SDK podhled. Dům byl podřezán proti vlhkosti. Jinak je dům v původním stavu. Koupelna nyní nedodělaná - zůstala ve fázi hrubé omítky a betonové podlahy, WC kombi osazeno je.
Jako součást prodeje ponechají majitelé i stavební materiál na dodělání prací jako jsou: SDK podhledy, ležaté kanalizace, izolace, polystyren, svody, rýny atd.

Dům se prodává včetně vnitřního vybavení tak jak je na nemovitosti. Což obzvlášť pro milovníky historie skýtá velký potenciál. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 142 m2 (vč. půdy).

Pozemek je rovinatý a kolem něho se nachází mnoho zeleně, vzrostlých okrasných stromů a keřů, které poskytují soukromí. Celková plocha pozemku je 157 m2.

Městys Protivanov je obec okresu Prostějov v Olomouckém kraji, žije zde cca 1 022 obyvatel a je nejvýše položenou obcí v okrese. Městys plní po mnoha stránkách úlohu menšího regionálního centra a je zcela kompletně vybaven, je zde škola, školka, obchody, lékaři, restaurace.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti