Prodáno

Samostatně stojící dům 3+1 u lesa

Šebetov
Prodáno
178022RoV Evidenční číslo
3+1 Dispozice
120m2 Užitná plocha
651m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Šebetov
Evidenční číslo:
178022RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Hledáte pro své bydlení soukromí a klidnou lokalitu? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás!
Nabízíme k rekonstrukci dům v původním rázu s osobitým kouzlem. Je také možno ho odstranit a využít pozemek s nádhernou zahradou poskytující maximální soukromí pro realizaci vysněné nemovitosti. Současný dům je napojen na veřejný vodovod, elektřinu a jímku. V obci je zaveden zemní plyn a nabízí připojení na veřejnou kanalizaci. Energetická náročnost nemovitosti je třídy G. Celková podlahová plocha domu činí 120 m2.

Pozemek se nachází na klidném místě obce, ve slepé ulici. Je rovinatý, mírně svažitý a orientovaný jižním směrem. Díky vzrostlé zeleni a umístění poskytuje opravdové soukromí jako dokonalou oázu klidu. Milovníci přírody jistě potěší jeho umístění nedaleko lesa. Celková výměra pozemku je 651 m2.

Obec Šebetov se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, v nádherné krajině Boskovické brázdy, jakou součást přírodního parku Řehořkovo Kořenecko. Je vzdálen cca 10 km od města Boskovice, stejně tak od města Jevíčka a cca 50 km od města Brna. Samotná obec Šebetov nabízí dobrou nabídku služeb jako jsou obchody, ZŠ a MŠ, zdravotní středisko včetně lékárny, kino, knihovnu, koupaliště, poštu, kadeřnické a jiné služby . Obec je dostupná autobusovou a vlakovou dopravou. Kompletní nabídku služeb nabízí město Boskovice.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti