Prodáno

Rodinný dům 3+1 s garáží na klidném místě

Suchý
Prodáno
169222RoV Evidenční číslo
3+1 Dispozice
135,5m2 Užitná plocha
384m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Suchý
Evidenční číslo:
169222RoV
Cena:
2 400 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího rodinného domu, o současné dispozici 3+1 s garáží. Dům je částečně podsklepený, přízemní, ale nabízí dostatečný půdní prostor. Nemovitost je určena k rekonstrukci. Na domě byl vyměněn v posledních cca 20 letech krov za nový, včetně krytiny. Nemovitost byla dříve vytápěna ústředním topením s kotlem na zemní plyn. Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a zemní plyn. Odpady jsou nyní svedeny do jímky. Celková podlahová plocha domu, včetně garáže, činí 135,5 m². Orientace obytných místností je na jihozápad a severovýchod. Energetická náročnost domu je třídy G.

Pozemek má celkovou plochu 384 m², je rovinatý a přístupný ze všech stran z obecního pozemku. Nachází se v klidné části obce, v návaznosti na klidovou zónu obce Suchý. Nedaleko se nachází i dětské hřiště. Poloha nemovitosti je předurčena jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci.

Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní haly (16,6 m²) je vstup do pokojů (12,4 m² a 9,4 m²), dále do obývacího pokoje (18,4 m²), kuchyně (7,9 m²), koupelny (3,6 m²) a chodby (6 m²). Z chodby vstupujeme na zahradu, do šatny (4,1 m²), na WC (1,2 m²) a do technické místnosti (6,9 m²). Z technické místnosti projdeme do garáže (43 m²). Z garáže je přístupný sklad (6 m²) a možný vstup na půdu. Ve vstupní hale je vchod do sklepa (7 m²).

Přednosti rodinného domu tvoří především dostupnost 10 km od města Boskovice, 33 km od města Prostějov a 42 km od města Brna. Samotná obec nabízí restaurace, hospodu, obchod, a mateřskou školku. Dále mnoho sportovního vyžití a možnost zaměstnání. Obec je vyhlášená rekreační zónou, kde je k dispozici rybník a okolní lesy s možností využití na běžky či procházky.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti