Prodáno

Chalupa s dispozicí 3+1 a prostornou stodolou

Moravský Beroun
Prodáno
183922JaK Evidenční číslo
3+1 Dispozice
451m2 Užitná plocha
642m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Moravský Beroun
Evidenční číslo:
183922JaK
Cena:
1 050 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Nabízíme Vám k prodeji chalupu či rodinný dům z roku 1880 v obci Nové Valteřice. Nemovitost je v udržovaném stavu a její dispozice je 3+1. Naleznete zde částečné podsklepení, které nabízí klenuté stropy.
Nemovitost je ideálním místem k rekreaci. V roce 2011 byla provedena menší rekonstrukce, která zahrnovala výměnu oken za plastová. K nemovitosti Vám nabízíme také prostornou stodolu například k parkování vozidel či skladování různého materiálu. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod a elektřinu. Odpad je řešen septikem.
Celková rozloha rovinatého pozemku činí 642 m2. Užitná plocha domu včetně půdy, kamenné stodoly, technické místnosti a sklepu je 451 m2. Nabízí se zde možnost z půdy vybudovat obytné podkroví, díky tomu Vám nemovitost nabídne opravdu velkorysé prostory.
Vytápění nemovitosti je řešeno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bojlerem. PENB zatím nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme G.
Je zde možnost pronájmu zahrady o výměře 2.067 m2 v okolí domu za symbolickou cenu.
Dispozice:
1.PP - sklep (5 m2)
1.NP - Hlavními dveřmi vstoupíte do zádveří (6,8 m2), na které navazuje chodba (30 m2). Po vstupu do chodby naleznete po levé straně technickou místnost s kotlem na tuhá paliva a el. bojlerem (15,7 m2). Z technické místnosti se dostanete na verandu (11,3 m2) a následně do kamenné stodoly (140 m2). V hlavní chodbě naleznete po levé straně dveře do koupelny s WC (3,6 m2). Ve stejném patře je kuchyně (16,3 m2) s komorou (5 m2). Hlavní chodbou se dostanete také do pokoje č.1 (20 m2) a pokoje č.2 (40 m2), dveře do obou pokojů jsou umístěny po pravé straně chodby.
Podkroví - Po té co vyjdete nahoru po točitých schodech, vstoupíte do chodby (8 m2), ze které vedou dveře na půdu (128 m2) a do pokoje č.3 (19 m2).
Město Moravský Beroun je vzdáleno cca 6 km a naleznete zde veškerou občanskou vybavenost. Obec Nové Valteřice je místní částí Moravského Berounu. Dříve se nazývala Meindorfel a první zmínky o obci pocházejí již z roku 1692.
Nové Valteřice leží v krajině pod Slunečnou horou (820 m), jsou obklopeny lesy. Tato oblast jižně od přehrady Slezská Harta je vhodná pro pohodovou rekreaci a svým umístěním vybízí k mnoha zajímavým výletům do okolí. V místě najdeme lovecký zámeček z roku 1848 a také Kostel Nanebevzetí P. Marie z roku 1767. Nové Valteřice leží na červené turistické trase a místem prochází cyklistická trasa. Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti