Prodáno

Samostatně stojící dům

Gruna
Prodáno
187123LeD Evidenční číslo
3+1 Dispozice
101,8m2 Užitná plocha
500m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Gruna
Evidenční číslo:
187123LeD
Cena:
1 100 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící dům v obci Gruna nedaleko Moravské Třebové. Dům je v původním stavu a je určen k rekonstrukci. Dispozice domu je v současné době 3+1 a je zde možnost rozšíření o podkroví. Součástí domu je i garáž. Dům lze napojit na elektřinu a vodovod. Odpady byly svedené do septiku, v obci je veřejná kanalizace a dům by bylo možné napojit. Užitná plocha domu je 101,8 m2.  Předpokládaná výměra pozemku bude cca 500 m2 (přesná výměra bude vyměřena novým geometrickým plánem).
Dispoziční uspořádání je následující:
Přes vstupní zádveří (7,8 m2) se vchází do chodby (7,1 m2), ze které je vstup do jednotlivých částí domu. Z kuchyně (12,5 m2) je možné vejít do prvního pokoje (13,4 m2) a ten je průchozí do druhého pokoje (13,8 m2). Třetí pokoj (13,1 m2) je přístupný z chodby domu. Z té je také vstup do koupelny s WC (6,4 m2), komory (1,7 m2) a druhé komory (3,5 m2), kde jsou umístěny dřevěné schody na půdu. Garáž (22,5 m2) je umístěna hned u domu. 
Předností této nabídky je možnost rekonstrukce domu dle svých vlastních představ a klidná lokalita v blízkosti města. Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím dodán, z tohoto důvodu uvádíme G.
Obec Gruna se nachází na rozhraní měst a to Mohelnice a Moravské Třebové. Mohelnice je vzdálená cca 15 km, Moravská Třebová cca 8 km. Je to klidné místo pro rodinnou rekreaci a relaxaci.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti