Prodáno

Startovní bydlení, či chalupa v centru obce

Lipovec
Prodáno
175922RoV Evidenční číslo
3+kk Dispozice
53m2 Užitná plocha
201m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lipovec
Evidenční číslo:
175922RoV
Cena:
990 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jste mladá rodina a hledáte dům do začátků či byste si prostě jen rádi pořídili chalupu na vesnici k útěkům z města?

V obci Lipovec Vám nabízíme ke koupi přízemní, samostatně stojící dům se zahrádkou. Na domě byla provedena částečná, modernizace, která se v interiéru týkala koupelny a kuchyně. V rámci venkovních úprav pak byla osazena okna za plastová, stejně tak vstupní dveře. Byla vyměněna krytina střechy (cca před 15 lety) a vybudovaný nový komín s krbem (cca před 8 lety). Vytápění domu je lokální elektrické pomocí infrapanelů. Za velkou výhodu, zvláště v dnešní době, je považováno topení pomocí již zmiňovaného krbu na tuhá paliva umístěným v obývacím pokoji. Dům je napojen na studnu na zahradě. Jelikož PENB zatím nebyl dodán, uvádíme G. Celková výměra domu včetně příslušenství činí 53 m2.

Pozemek je rovinatý a ač se nachází téměř v centru obce, jedná se o klidnou lokalitu. Navíc díky již vzrostlým tújím budete mít při posezení pod pergolou maximální soukromí. Studna nacházející se na zahradě uleví rodinnému rozpočtu ve spotřebě pitné vody. Dětští obyvatelé pro svoje vyžití jistě ocení nedaleká hřiště. Celková plocha pozemku je 201 m2.

Dispozice domu je následující: hlavním vchodem vejdeme do chodby (5,5 m2) a z ní po levé straně do prvního pokoje (6,2 m2), rovně do koupelny (4 m2) a na samostatné WC (1,3 m2). Po pravé straně pak do kuchyně (14,4 m2) s pokojem (7,3 m2) a z něj do posledního pokoje (14,1 m2).

Obec Lipovec se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Leží na Drahanské vrchovině a částí svého katastru i na území Moravského krasu (proto bývá nazývána jako "Brána Moravského krasu"). Do okolní malebné přírody s mnoha turistickými zajímavostmi je možné se vydat po nesčetném počtu turistických stezek a cyklotras vedoucích po upravených lesních a polních cestách. Samotná obec nabízí obchod, ZŠ a MŠ, knihovnu, zahradnictví, čerpací stanici a zájmové spolky jako SK Sokol, SDH a šachový či skautský oddíl. Kompletní občanskou vybavenost poskytuje cca 20 km vzdálené město Blansko a stejně tak Vyškov. Jedovnice jsou vzdáleny cca 8 km.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti