Prodáno

Stylová chalupa 3+kk po rekonstrukci

Rozsochy
Prodáno
155921RoV Evidenční číslo
3+kk Dispozice
155m2 Užitná plocha
516m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rozsochy
Evidenční číslo:
155921RoV
Cena:
4 499 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST – Jedná se o samostatně stojící rodinný dům s dispozicí 3+kk, částečně podsklepený, přízemní, s možností rozšíření o půdní vestavbu. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě Vysočina.

Na nemovitosti proběhla rekonstrukce, která zahrnovala následující úpravy: nové vnitřní omítky, výmalbu domu, nové krytiny podlah, novou koupelnu a WC, dveře do obložek, kuchyňskou linku se spotřebiči, nový rozvod elektřiny, topení, odpadů a rozvod vody. Dále proběhla renovace venkovní fasády, krytiny střechy a klempířských prvků. Na pozemku byla provedena nová zpevněná plocha, provedeno oplocení pozemku a parkovací stání pro dva automobily. Nemovitost je nyní napojena na novou vodovodní přípojky z hlavního řadu a novou jímku.

Vytápění rodinného domu je ústřední s kotlem na zemní plyn, který je umístěn v technické místnosti. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Nemovitost je napojena na elektřinu, veřejný vodovod a zemní plyn. Odpady jsou svedeny do jímky. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 155 m2. Orientace obytných místností směřuje na jihozápad a na severozápad. Tuto nemovitost kupujete již včetně spotřebičů a nábytku. Stačí jen přijít a bydlet, je to jednoduché! Nemovitost může sloužit jak k trvalému bydlení či rekreaci, nebo jako vhodná investice k pronájmu. Energetická náročnost nemovitosti: třída E. Pozemek je téměř rovinatý a je kompletně oplocen. Celková plocha pozemku měří 516 m2. 

Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní předsíně (6 m2) je přístupná šatna (1,7 m2), dále je vstup do centrální chodby (6 m2), z něhož vcházíme do obývacího pokoje s kuchyňským koutem (19,3 m2), z kterého je vstup do prostorného pokoje (22,4 m2). Z centrální chodby dále vejdeme do pokoje (12,7 m2), koupelny (6 m2), komory (2,6 m2), samostatného WC (2,6 m2) a vstup na půdu, která se nachází nad celým domem. Zvenku je přístupná zadní část nemovitosti, kde se nachází technická místnost (4 m2), kotelna (10,2 m2) a zbytek hospodářské části (48 m2). Dále je zvenku přístupný sklep (13,5 m2).

Obec Kundratice se nachází 10 km od města Bystřice nad Pernštejnem, dále 10 km od Nového Města na Moravě. Obě města nabízejí úplnou nabídku služeb. Samotná obec Kundratice nabízí k dispozici dětské hřiště, autobusové spojení a 1 km pěšky od obce se nachází vlaková zastávka.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti