Prodáno

Rodinný dům 4+1 v blízkosti lesů

Svinošice
Prodáno
163521RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
127m2 Užitná plocha
333m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Svinošice
Evidenční číslo:
163521RoV
Cena:
4 600 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej přízemního rodinného domu s obytným podkrovím o dispozici 4+1. Rodinný dům je umístěn v klidné části obce Svinošice, v blízkosti lesů. Dům je v původním zachovalém stavu, v minulosti byl pravidelně udržován, proto může sloužit jak trvalému bydlení, tak jako chalupa v blízkosti města Brna.

Vytápění rodinného domu je ústřední s kotlem na zemní plyn. Ohřev vody zajišťuje kombinovaný bojler na elektřinu a zemní plyn. Rodinný dům je napojen na veřejný vodovod, elektřinu 220/380V a zemní plyn. Odpady jsou svedeny do vlastní čističky odpadních vod. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 127 m². Orientace obytných místností směřuje na jih a západ. Energetická náročnost domu je třídy G.

Pozemek má celkovou plochu 333 m², v přední části se nachází kryté parkovací stání, kde je možné parkovat automobil. Pozemek je celý oplocený a nachází se na něm udržovaná zahrádka, s okrasnými květinami a část na pěstování zeleniny. Z terasy je přístupná domácí dílna, která dále navazuje na obytnou část. Orientace zahrádky před domem je na jihozápad.

Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní předsíně (7,7 m²) vstupujeme do místnosti s WC (0,9 m²), dále do kuchyně (12,8 m²) s kuchyňskou linkou (zde je k dispozici digestoř, el. sporák a dřez). Z kuchyně vstupujeme do pokoje (10,4 m²) a do obývacího pokoje (17,7 m²). Z chodby můžeme vstoupit do koupelny (4,9 m²) s vanou a umyvadlem. Dále je z chodby přístupná spíž (2,2 m²), a technická místnost (16,4 m²), z které je přístup do domácí dílny (15 m²). Po schodišti se dostaneme do podkroví, které obsahuje chodbu (7 m²), ze které je přístupná pracovna (5 m²), dále pak pokoj (15 m²). K dispozici je také zbylá půda a terasa (12 m²) před rodinným domem.

Přednosti rodinného domu tvoří především umístění v klidné části obce Svinošice v blízkosti lesa. V obci se nachází hospoda, restaurace, obecní úřad. Dále pak pěšky navazující obec Lipůvka, která má k dispozici poštu, základní školu, mateřskou školku. Město Brno je vzdáleno 15 km a nabízí úplnou nabídku služeb a infrastruktury.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti