Prodáno

Rodinný dům na klidním místě s pozemkem 2.771 m2

Velké Opatovice
Prodáno
169622RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
130m2 Užitná plocha
2771m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
169622RoV
Cena:
1 284 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího rodinného domu, podsklepeného, přízemního s možností rozšíření o půdní vestavbu. Nemovitost se nachází na klidném místě obce, ve slepé ulici. Dům je určený ke kompletní rekonstrukci a je možné ho napojit na veřejný vodovod a elektřinu. Orientace obytných místností směřuje na jihozápad a severovýchod. Energetická náročnost nemovitosti je třídy G.

Pozemek kolem nemovitosti je rovinatý až mírně svažitý. Celková plocha pozemku činí 2.771 m². Šířka pozemku je 24 m. Na pozemku se nacházejí starší vzrostlé ovocné stromy a jehličnany. Pozemek se nachází v dosahu vzrostlého lesa.

Výhodu představuje klidná lokalita v blízkosti lesa, velikost pozemku s využitím na chov koní či jiných hospodářských zvířat, původní ráz stavby, možnost rozšíření domu o půdní vestavbu, umístění nemovitosti ve slepé ulici.

Obec Velká Roudka se nachází 3 km od města Velké Opatovice, které nabízejí úplnou nabídku služeb, jako je základní a mateřská školka, poštu, obchod s potravinami, lékárnu, sportovní vyžití, hospodu, restauraci a možnost zaměstnání. Velká Roudka se nachází 6 km od města Jevíčka. Velké Opatovice jsou dostupné jak autobusovým, tak vlakovým spojením.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti