Prodáno

Rodinný dům v klidné obci u lesa

Velké Opatovice
Prodáno
177222KaB Evidenční číslo
4+1 Dispozice
152,9m2 Užitná plocha
696m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
177222KaB
Cena:
2 900 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící dvoupodlažní rodinný dům v obci Velká Roudka. Tato nemovitost je ideální jak k rodinnému bydlení tak k rekreaci. Dům se nachází v okrajové části obce, ve slepé ulici u lesa. Celková plocha pozemku činí 696 m². Dům má dispozici 4+1 a jeho celková užitná plocha je 152,9 m². Do zahrady (301 m²) se dostaneme bránou z ulice a najdeme zde dřevěnou kůlnu na skladování dřeva. Zde se nabízí možnost vybudování garáže. Parkování pro dvě auta je možné na vlastním pozemku hned vedle domu.

Provedené rekonstrukce: 2006 - nová střecha, zateplení, nové rozvody elektřiny, vodoinstalace a odpadů. 2009 - podkrovní nástavba, nový elektrický kotel. 2016 - nová kuchyňská linka se spotřebiči. Vytápění domu zajišťuje elektrický kotel umístěný v technické místnosti společně s bojlerem na ohřev teplé vody. Zde se také nabízí možnost připojení kotle na tuhá paliva. Energetická náročnost budovy: třída G., celková dodaná energie C.

Výčet místností v 1. NP: zádveří (2,9 m²), chodba (6,1 m²), obývací pokoj (32,3 m²), šatna (10,8 m²), technická místnost (5,5 m²), kuchyně (19,1 m²), chodba (15,3 m²), koupelna a samostatné WC (9,2 m²), ložnice (11,5 m²).
Výčet místností v 2. NP: chodba (4,20 m²), pokoje (9,0 m², 27 m²).

Velká Roudka je vesnice nacházející se asi 2 km od Velkých Opatovic a je její místní částí. Město Velké Opatovice má dobrou občanskou vybavenost vč. sítě obchodů, koupaliště, veřejnou knihovnu s pravidelně doplňovaným knižním fondem, zámecký park, kino a muzeum kartografie. V místě je i autobusové a vlakové nádraží. Dle potřeby je snadno dostupné (ve vzdálenosti 2 km) městečko Jevíčko, s dalšími službami a obchody. Město leží v pěkné krajině, nedaleko je les a volná příroda.

Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních určených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti