Prodáno

Rodinný dům v klidné lokalitě města

Velké Opatovice
Prodáno
181622LeD Evidenční číslo
4+1 Dispozice
260m2 Užitná plocha
892m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
181622LeD
Cena:
3 500 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům s dispozicí 4+1 a dvěma garážemi v klidné lokalitě města Velké Opatovice, ul. Zádvoří.
Rodinný dům je v udržovaném stavu, je po částečné modernizaci a je podsklepen. Na domě jsou z větší části vyměněna původní okna za plastová, dále proběhla modernizace kuchyně a koupelny. Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu, plyn a městskou kanalizaci. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem a ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem.
U domu se nachází garáž s montážní jámou a druhá garáž, kde je možnost parkování až pro tři auta, popř. je možné tuto garáž využít jako prostornou dílnu. Nad garážemi je vybudovaná rozlehlá terasa s výhledem do okolí. Dále jsou na zahradě umístěny skladovací prostory např. na dřevo. Okolo domu se nachází zahrada. Celková výměra pozemku je 892 m2, užitná plocha domu je cca 260 m2 včetně půdy. Garáž s dílnou má výměru cca 70 m2 a druhá garáž cca 17 m2
Dispoziční uspořádání domu je následující:
Přes vstupní zádveří (3,22 m2) se vchází do chodby (9,50 m2), ze které jsou vstupy do jednotlivých místností a částí domu. V kuchyni (15,87 m2) se nachází kuchyňská linka. Z kuchyně je možné vejít do obývacího pokoje (19,20 m2). Dále jsou tu umístěny další dva pokoje (14,70 m2, 13,30 m2), koupelna (4,67 m2), samostatná toaleta (1,05 m2), komora (5,32 m2) a spíž (2,66 m2). Jsou zde betonové schody do sklepa a do podkroví.
V podkroví je umístěna chodba (5,56 m2), pokoj (19,20 m2). Dále se zde nachází prostorná půda, kterou je možné rozšířit o další obytné pokoje a koupelnu s WC.
Suterén domu je rozdělen do několika částí - sklepy, dílna, černá kuchyně, toaleta. Je zde také umístěn kotel na zemní plyn.
Předností této nabídky je klidná lokalita, možnost okamžitého bydlení, prostorné garáže a zahrada. PENB - G.
Město Velké Opatovice má dobrou občanskou vybavenost včetně sítě obchodů, koupaliště, veřejnou knihovnu s pravidelně doplňovaným knižním fondem, zámecký park, kino a muzeum kartografie. V místě je i autobusové a vlakové nádraží. Dle potřeby je snadno dostupné město Jevíčko (2 km), kde jsou k dispozici další služby a obchody. Město leží v pěkné krajině, nedaleko je les a volná příroda, 30 minut chůze od domu leží nově zrekonstruovaná Smolenská přehrada.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti