Prodáno

Rodinný dům k rekreaci či bydlení s rozlehlým pozemkem

Žerůtky
Prodáno
189023JaT Evidenční číslo
4+1 Dispozice
181m2 Užitná plocha
12792m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Žerůtky
Evidenční číslo:
189023JaT
Cena:
5 090 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi

Doporučuji

Alena Kraváčková
Alena Kraváčková
S realitní kanceláří TAJOVSKÝ reality jsme se setkali několikrát pomocí různých propagačních materiálů, ale vždy jsme si chtěli nemovitost prodat sami. Nikdy by nás nenapadlo, že zvolíme realitku, nicméně prodej naší nemovitosti byl poměrně složitý a jako lajci jsme se vůbec neorientovali.V Tajovský reality naši nemovitost profesionálně a bez problémů prodali do tří týdnů od podpisu spolupráce a díky nim jsme nabyli důvěry v práci realitních makléřů!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům s rozlehlým pozemkem o celkové výměře 12.792 m2. Tato nemovitost se nachází v obci Žerůtky, v těsné blízkosti Lysic, městyse s veškerou občanskou vybaveností jako jsou mateřská i základní škola, pošta, obchody s potravinami, restaurace, koupaliště, pošta, lékárna, velmi dobře známý zámek a mnoho dalšího.
Jedná se o částečně podsklepený rodinný dům v původním, udržovaném stavu s dispozicí 4+1. S navazujícím průjezdem do uzavřeného dvora, kde se nachází prostorná dílna, technická místnost a sklad zahradního nářadí. V průběh let 1980 - 1989 proběhly následující úpravy: přístavba domu, betonové podlahy, koupelna s WC, el. bojler, topení kotlem na tuhá paliva.
Dům může sloužit k rekreaci i trvalému bydlení. Dispozice domu je následující: vstupní chodba (11 m2), pokoj č. 1 (18,5 m2), kuchyně s kuch. linkou a kachlovými kamny (12 m2), spíž (2,6 m2), pokoj č. 2 (11,5 m2), pokoj č. 3 (25 m2), chodba (6,5 m2), pokoj č. 4 (17 m2), koupelna s WC (10 m2), chodba (4,5 m2), dílna s kamny na tuhá paliva (22 m2), technická místnost s kotlem na tuhá paliva (8,5 m2), klenutý sklep (10,5 m2), sklad na nářadí (5,5 m2). Celková užitná plocha domu včetně příslušenství a krytého průjezdu do dvora činí 181,6 m2. Celková plocha rovinatého pozemku činí 12.792 m2.
Vytápění domu je zajištěno kotlem na tuhá paliva s radiátory, ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. K dispozici jsou následující inženýrské sítě: veřejný vodovod, elektřina, zemní plyn. Odpad je řešen septikem. PENB G.
Obec Žerůtky se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji a žije zde přibližně 90 obyvatel. Obec je velmi dobře dostupná do Lysic, Černé Hory, případně Boskovic, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti