Prodáno

Samostatně stojící dům 4+1 s prostorným pozemkem

Velký Újezd
Prodáno
180622RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
176,7m2 Užitná plocha
1149m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velký Újezd
Evidenční číslo:
180622RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Obdivujete čisté linie a moderní vzhled? Pak jistě oceníte rodinný dům nacházející se v městysu Velký Újezd. Prodávajícími jsou původní majitelé, kteří si jej vlastnoručně postavili a následně opečovávali. Velkou výhodou je umístění v klidném místě téměř slepé ulice, zároveň ale po dálnici s dobrou dostupností do statutárního města Olomouc.

Dvoupodlažní dům je v původním stavu, ale několik rekonstrukcí majitelé provedli. Plochou střechu osadili novou krytinou, okapem a svodem. Okna byla vyměněna za plastová a jako zdroj vytápění slouží nový kotel na pelety se zásobníkem. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, elektřinu a veřejný vodovod. Vytápění je ústřední s kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje kombinovaný bojler a to jak na elektřinu, tak kotlem na tuhá paliva. Otevřený krb v obývacím pokoji poskytne příjemnou atmosféru toho správného tepla domova. Orientace obytných místností je na jihovýchod a severozápad. Celková užitná plocha domu činí 176,7 m2. PENB zatím není dodán, uvádíme tedy G.

Ke koupi láká i opravdu prostorný pozemek. Jeho celková plocha činí 1.149 m2, šířka pozemku je 16 m a je zde možnost výstavby dalšího rodinného domu! Je kompletně oplocený a rovinatý. Před domem nabízí možnost parkování, za domem je pozemek opticky i funkčně rozdělen na několik částí. Přímo na dům navazuje ohraničený a vydlážděný prostor pro terasu a na něj pak travnatá část s okrasnými dřevinami. V zadnější části se nacházejí vzrostlé jabloně. Tento prostor je také vyhrazen pro užitnou či zeleninovou zahrádku. Najdete zde studnu vhodnou pro její závlahu a zahradní chatu, která může sloužit pro uskladnění pracovních nástrojů či třeba jako prostor pro dětskou zábavu. Ze zadní strany máte možnost druhého příjezdu na pozemek.

Dispozice domu je následující: po schodech vejdeme vstupními dveřmi do chodby. Z ní se dá projít schody na zahradu. Z chodby dále vejdeme do místností klidové zóny domu, 3 pokojů, koupelny s vanou a na samostatné WC s umyvadlem. Poslední místností je obývací pokoj, jehož rozměr s lodžií činí 43,8 m2.

Schody na chodbě sejdeme do 1.NP, kde se nachází prostorná kuchyně s jídelním stolem a dveřmi na terasu. V přední části najdeme 2 komory a technickou místnost, do které je vchod z garáže.

Městys Velký Újezd leží v okrese Olomouc. Městys nabízí svým občanům bohaté kulturní vyžití - jen namátkou - Milovníci přírody a sportu ocení množství cyklotras a krásné přírodní koupaliště. Ordinuje zde praktický, dětský a zubní lékař. Najdete zde lékárnu, poštu, ZŠ, MŠ a SOU. V městysi najdete obchody, penzion, pohostinství, stolařství, zahradnictví, posilovnu, kadeřnictví, saunu… jak pro Vaše užití, tak i pro různé příležitosti zaměstnání. Kompletní občanskou vybavenost poskytuje cca 17 km vzdálené statutární město Olomouc. Ve vzdálenosti cca 11 km východně leží město Lipník nad Bečvou, cca 18 km jižně město Přerov a cca 18 km východně město Hranice.

Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti