Prodáno

Rodinný dům 4+1 po rekonstrukci, klidné části u lesa

Bohuňov
Prodáno
142320RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
136,5m2 Užitná plocha
450m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Bohuňov
Evidenční číslo:
142320RoV
Cena:
3 128 674 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Prověřená nemovitost - jedná se samostatně stojící rodinný dům s dispozicí 4+1, v klidné části obce Bohuňov. Dům prošel rekonstrukcí v roce 2019, která obsahovala: novou krytinu střechy, včetně laťování a folie, klempířské prvky, oplechování komínu, vyvložkování komínu, nová fasáda, osazení nových překladů, osazení plastových oken a dveří, drenáž kolem domu, oplocení pozemku, vytvoření zpevněných ploch, nová koupelna + WC, nové kanalizace, rozvod vody, rozvod elektřiny, vnitřní vytápění, nové vnitřní omítky, výmalba, dveře do obložek, skladba podlahy, nové krytiny podlah, osazení osvětlení, kuchyňské linky se spotřebiči, SDK podhledy se zateplením, osazení čističky odpadních vod, nová vodovodní přípojka. Vytápění rodinného domu je lokální elektrické, dále pak je v kuchyni příprava pro krbová kamna, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Napojení na veřejný vodovod, elektřinu 220V/380V, odpady jsou svedeny do čističky odpadních vod. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Celková užitná plocha domu je 136,5 m2, vč. příslušenství. K dispozici je také terasa o velikosti 20 m2. Orientace obytných místností je převážně na jihozápad. Nemovitost je umístěna na kraji obce v blízkosti lesa, jedná se o klidné místo, které poskytuje dostatek klidu a výhledů na obec a okolí. Pozemek má přibližně tvar obdélníku, který poskytuje rovinu a zároveň svažitější místa. Celková výměra pozemku je 450 m2. Před domem se nachází zpevněná plocha pro parkování stání.
Výhodou je stylový rodinný dům který může sloužit jako chalupa nebo k trvalému bydlení, umístění domu v blízkosti lesa, podkrovní prostor o velikosti 45 m2, kamenný sklep pod domem, nezámrzný kohout na terase, sklad přístupný jak z terasy tak od hlavního vstupu, rekonstrukce domu. Energetická náročnost budovy třídy D.

Dispozice:
Suterén:
Sklep (16,7m2) - el. bojler, vodoměr, okno.
Přízemí:
Vstupní předsíň (4m2) - podlaha keramická dlažba.
Kuchyně (13,5m2) - podlaha PVC, kuchyňská linka, pračka, myčka, lednice, digestoř, el. varná deska, el. trouba, dřez, příprava pro krbová kamna.
Obývací pokoj (16,1m2) - podlaha PVC, rozvod TV.
Koupelna + WC (3m2) - podlaha keramická dlažba, obklady, sprcha, WC závěsné, umyvadlo, zrcadlo, el. žebřina.
Pokoj (11,8 m2) - podlaha PVC.
Pokoj (12,1 m2) - podlaha PVC.
Sklad (14,3m2) - 2x vstup.
Terasa (20m2) - zámková dlažba, venkovní zásuvka el.
Podkroví:
Galerie/pokoj (45m2) - koberec.

Stačí jen přijít a bydlet, je to jednoduché! Tuto nemovitost kupujete již včetně spotřebičů a nábytku. Obec Bohuňov se nachází 11 km od města Letovice které nabízejí komplexní nabídku služeb. Samotný Bohuňov nabízí možnost obchodu s potravinami COOP. V blízkosti se nachází rekreační vodní nádrž Křetínka 6 km. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti